פרשקובסקי זכתה לביקושי יתר - וגייסה 63 מיליון שקל

 | 
בתים בבנייה, צילום: Bizportal
חברת הנדל"ן הוותיקה פרשקובסקי השלימה בהצלחה הנפקת אגרות חוב (סדרה ח') בהיקף של 63 מיליון שקל. החברה זכתה לביקושים של 213 מיליון שקל. החברה גייסה אמש, בשלב הציבורי כ-12.6 מיליון שקל, ויחד עם 50.4 מיליון השקלים שגייסה בשלב המוסדי (ביום חמישי שעבר) השלימה פרשקובסקי, גיוס מוצלח של 63 מיליון שקל.
בשלב הציבורי נרשמו ביקושים של כ-48 מיליון שקל - פי 3.8 מהסכום המבוקש וריבית הסגירה נקבעה על 3.4%, נמוך מריבית המקסימום שנקבעה בשלב המוסדי (3.55%), כאשר מח"מ האג"ח הינו כ 2.25 שנים.
בשלב המוסדי, זכתה החברה לביקושים בהיקף של כ-165 מיליון שקל - פי 3.3 וגייסה 50.4 מיליון שקל, כאשר הריבית בשלב המוסדי נקבעה על 3.55%.
כאמור, את הגיוס הובילו  איפקס הנפקות בראשות אהרון סמרה ואליאב בר דוד. בשלב המוסדי, זכתה ההנפקה להיענות גבוהה מצד מס' רוב המשקיעים המוסדיים, ביניהם  קרנות הנאמנות של אפסילון, קופות הגמל של הלמן אלדובי, מגדל קרנות נאמנות, מור קרנות נאמנות ותמיר פישמן קרנות.

חברת הנדל"ן פרשקובסקי פועלת בתחום הנדל"ן למגורים בישראל - עיקר הפעילות, נכסים מניבים בישראל ודיור להשכרה בארה"ב. את שנת 2015 סיימה החברה עם רווח כולל של כ-32 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה