ההמלצה לפייסבוק נחתכה ל"תשואת שוק" ומחיר היעד הופחת ל-27 דולר

האנליסט של חברת המחקר ברנשטיין טוען כי תחום המובייל והאקסצ'יינג של פייסבוק צפויים להתניע באופן איטי יותר ממה שציפו בשוק
|
מארק צוקרברג
לאחר שמניית פייסבוק (סימול: FB) רשמה מאז אוגוסט תיקון מרשים מרמות של 17.5 דולר ועד לרמה של כ-32 דולר, ראלי של כ-80%, איבדה המניה מתחילת פברואר כ-5 דולר ובמסחר המאוחר אמש איבדה עוד 2.6% לרמה של 27.5 דולר, זאת לאחר שהאנליסט של חברת המחקר ברנשטיין חתך את המלצתו למניית פייסבוק ל"" לעומת """ ואת מחיר היעד הם הפחיתו ל-27 דולר לעומת קודם של 33 דולר.

האנליסט קרלוס קירשנר טוען כי תחום המובייל והאקסצ'יינג של פייסבוק צפויים להתניע באופן איטי יותר ממה שציפו בשוק. "על אף שתחומי הסלולר והמסחר עדיין מייצגים הזדמנויות משמעותיות שעוד לא נוצלו, מרבית האפסייד כבר משתקף בתחזיות הקונצנזוס, אך הקצב בו התפתחו תחומים אלו בשני הרבעונים האחרונים מחייבים לנקוט משנה זהירות".

לדעתו ההכנסות מתחום הפירסום בסלולר ברבעון האחרון של 2012 גדלו ביותר מ-100% ביחס לרבעון הקודם, אך היו נמוכות מהציפיות שלנו ושל משקיעים אחרים שמצפים לתוצאות חזקות ברבעון הרביעי.

לדבריו, "במערכות ה-Exchange של פייסבוק נרשמו רק מיליארד כניסות ביום בדצמבר, וזה למעשה מספר קטן וכמעט לא משמעותי בעבור פייסבוק. והכי חשוב הגידול בשיעו4ר של 18% במחיר פר מודעת פירסום בצפון אמריקה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות