דוחות מעורבים לצ'ק פוינט: עקפה בשורה התחתונה עם רווח של 161.8 מיליון דולר, פספוס קל בהכנסות

ענקית אבטחת המידע סגרה את הרבעון עם הכנסות של 328.6 מיליו ןדולר, פחות מאשר התחזיות. החברה אשררה תוכנית בייבק במיליארד דולר
|
(יח"צ)
חברת צ'ק פוינט(סימול: CHKP) פרסמה היום (ד') תוצאות כספיות מעורבת לרבעון השני. חברת אבטחת המידע הצליחה לעקוף את קונצנזוס האנליסטים הסוקרים את החברה בשורת הרווח, אך בשורה העליונה נרשם פספוס בהיקף של כמה מיליוני דולרים.

חברת צ'ק פוינט המנוהלת על ידי גיל שויד סגרה את הרבעון השני של השנה עם עלייה של 9% בהכנסות של 328.6 מיליון דולר. אנליסטים צפו שהחברה תציג מכירות של 331.4 מיליון דולר.

בשורה התחתונה, צ'ק פוינט חתמה את הרבעון עם רווח נקי מתואם (Non-GAAP) של 161.8 מיליון דולר, עלייה של 11% ביחס לרבעון המקביל. מדובר ברווח של 77 סנט למניה הגבוה בסנט אחד מתחזיות האנליסטים.

במהלך הרבעון המשיכה החברה בתוכנית לרכישה עצמית של מניות. צ'ק פוינט רכשה 1.4 מיליון מניות של עצמה בהשקעה כוללת של 75 מיליון דולר. במקביל, החברה אשררה את התוכנית לרכישה עצמית של מניות בהיקף של עד מיליארד דולר נוספים.

במהלך הרבעון ייצרה החברה 157.5 מיליון דולר מפעילות שוטפת. מדובר בירידה ביחס לרבעון המקביל שבו ייצרה החברה 175.5 מיליון דולר. נכון לסוף יוני, קופת המזומנים של החברה כוללת 3.2 מיליארד דולר, עלייה של 512 מיליון דולר ביחס ליוני 2011.

בחודשים האחרונים סובלת מניית החברה ממומנטום שלילי, בין היתר על רקע החששות של המשקיעים מתחרות מצד חברת פאלו אלטו אשר רוצה להגיע לוול סטריט. בחודש אפריל האחרון נסחרה מניית החברה סביב רמה של 65 דולר, ואילו היום נסחרת המניה סביב רמה של 45.6 דולר.

במסיבת העיתונאים אמר שויד בהתייחסות ראשונה לפאלו אלטו כי "פאלו אלטו מתחרים בשוק שלנו. הם שחקן נישה שיצאו לפני שנתיים עם טכנולוגייה של אפליקיישן קונטרול. אנחנו כבר כמעט שנתים עם טכנולוגיה טובה יותר מהם. יש לנו דטא בייס של 400,000 אפליקציות ולהם רק 4,000. יש לנו גם הרבה יותר לקוחות מאשר להם. אני חושב שהם עדיין מתחרה אגרסיבי אבל אנחנו בהחלט רואים שלקוחות אוהבים את הטכנולוגיה שלנו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות