רוג'רס לא אוהב מניות יקרות מדי; בשורט על מגזר הטכנולוגיה

"פעמים רבות מאד, עוד לפני ההנפקה הזו, נוכחנו לראות שהמוכרים הם חכמים יותר מהקונים וכי הם יודעים לרוב מתי העת הטובה ביותר למכור. וזה בדיוק מה שפייסבוק עושה"
 | 
ג'ים רוג'רס
המשקיע האגדי ג'ים רוג'רס מסביר היום בראיון לרשת CNBC בפשטות למה הוא לא מתכוון לקנות מניות של פייסבוק - "מניות כאלה אני לא קונה. בדרך כלל הן מאד מאד יקרות. הרבה אנשים אוהבים לקנות מניות יקרות כאלה, אבל אני לא". עם זאת ציין רוג'רס כי לדעתו התזמון של ההנפקה בשבוע הקרוב היא מהלך חכם של פייסבוק.

על פי דיווחים בסופ"ש האחרון צפויה פייסבוק להגיש להנפקה ראשונית לציבור ביום ד' הקרוב, זו צפויה להיות הנפקת חברת האינטרנט הגדולה ביותר שבוצעה מעולם. הרשת החברתית המובילה בעולם מקווה לגייס עד כ-10 מיליארד דולר לפי שווי של עד 100 מיליארד דולר.

"פעמים רבות מאד עוד לפני ההנפקה הזו נוכחנו לראות שהמוכרים הם חכמים יותר מהקונים וכי הם יודעים לרוב מתי העת הטובה ביותר למכור. וזה בדיוק מה שפייסבוק עושה".

למרות הסתייגותו מהשקעה במניות פייסבוק במסגרת ההנפקה הקרובה, ציין רוג'רס כי הוא עשוי להיות מעוניין במניות טכנולוגיה אחרות, אך בעת הזו הוא דווקא בשורט על הסקטור. "אני מעוניין בטכנולוגיה בצורות שונות , אך אני לא יכול לתאר את עצמי קונה אף אחת מהן כעת. מניות הסקטור נראות די חמות בימים אלה והן היו חמות גם בחודשיים שלושה האחרונים, ולכן אני בשורט. אני לא קונה מניות במחירים יקרים".

בהתייחסות למצבה הכלכלי של ארה"ב כי המצב נראה ומרגיש טוב יותר בגלל שהממשל זורק כסף לשוק. לדבריו כל פעם שיש בחירות הממשלה מזרימה לשוק כמה שיותר כסף על מנת לזכות בבחירות. "ברור שהמצב יראה וירגיש טוב - בגל שברננקי מדפיס כסף ואובמה מבזבז כסף" אמר רוג'רס והוסיף "הם רוצים לעבוד על כולנו על מנת לעבור את הבחירות בהצלחה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות