מדור אופציות מעו"ף נגזרים: כל הנתונים שאתם צריכים בכדי לסחור - ההסבר המלא

בימים אלו, כאשר פעילות שחקני המעו"ף מורגשת מאוד לאור מחזורי המסחר הנמוכים, החלטנו לחשוף אתכם הגולשים למדור אופציות מעו"ף של Bizportal. כי ידע שווה כוח
|
מדור אופציות מעו"ף נגזרים: כל הנתונים שאתם צריכים בכדי לסחור  - ההסבר המלא

מה לא נאמר על תחום אופציות המעו"ף? בתקופה זו, כאשר מחזורי המסחר נמוכים מאוד, פעילות שחקני המעו"ף מורגשת יותר מתמיד ולכן החלטנו דווקא עכשיו לחשוף אתכם, גולשי אתר Bizportal, למדור אופציות המעו"ף החדיש והמשוכלל של Bizportal.אופציות המעו"ף נוצרו בתחילה כמכשיר פיננסי לגידור השקעות וניהול סיכונים אך במרוצת הזמן הפך המסחר באופציות המעו"ף לאפיק השקעה בפני עצמו וכיום מדובר באפיק השקעה מפותח ביותר.

במדור אופציות המעו"ף של Bizportal תוכלו לחפש אופציות לפי סוגים של וחודשי מימוש. בחלונית ניתן לברור בין אופציות על מדד המעו"ף, אופציות על מדד הבנקים, אופציות על הדולר או אופציות על האירו. בחלונית הסמוכה ניתן לברור בין תאריכי מימוש.

במדור ניתן למצוא גם את רשימת האופציות הסחירות ביותר (אלו הנמצאות 'סביב הכסף') וכמו כן לראות את הרשימה המלאה.

במדור קיים גם הגרף הגלום שהינו היוון של החוזה הסינטטי שמורכב מקניה של אופציית CALL לצד מכירה של אופציית PUT בעלי אותו מחיר מימוש.
הגרף הגלום נותן לנו למעשה את הערך הצפוי של מדד המעו"ף.

מתחת לגרף הגלום ניתן לראות את של אתר Bizportal. לצורך חישוב המדד, אנו משקללים את 8 סטיות התקן הגלומות (CALL ו-PUT) של החודשיים הקרובים (4 של הפקיעה הקרוב ועוד 4 לפקיעה שאחריה). בשורה התחתונה - המדד משקף את התנודתיות ואת הסיכון בהשקעה.

בחלק התחתון של המדור נמצא גרף הפוזיציות הפתוחות שמתעדכן אחת ליום בעבור יום המסחר הקודם. מהגרף ניתן לגזור איפה נמצאת כמות הפוזיציות הפתוחות הגדולה ביותר ובהתאם לכך להסיק לגבי האזור הצפוי בפקיעה הקרובה.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות