המחיר לחבית נפט נפל כ-3%, "נמשיך לראות החלשות בסקטור האנרגיה"

סקר ה-ADP של ארה"ב ונתון מאקרו בסין גורמים לחשש בנוגע לדרישה לאנרגיה. "הגעה ל-90 דולר בהחלט אפשרית"
 | 
אסדת קידוח
החוזים העתידיים על הנפט מסוג קרוד נפלו בבורסת הסחורות של ניו יורק קרוב ל-3%, זאת עקב דאגות מהדרישה לאנרגיה ביחד מהעליה במאגרי הנפט בארה"ב.

בד בבד, הסנטימנט הושפע מנתון מאקרו מאכזב בסין. על פי הפדרציה הסינית ללוגיסיטיקה ורכישות מדד, מנהלי הרכש במגזר היצרני בסין, שירד לרמה מתואמת עונתית של 50.6 נקודות, זאת בהשוואה לרמה של 50.9 בחודש הקודם ולצפי האנליסטים לעלייה לרמה מתואמת של 51 נקודות.

נציין כי סקר ה-ADP גורם גם הוא לכיוון האדום של המסחר. על פי נתוני הסקר המקדימים את פרסום דו"ח התעסוקה החודשי שיפורסם ביום ו', למגזר הפרטי בארה"ב נוספו רק 119 אלף משרות חדשות בחודש אפריל, לעומת הצפי שהיה לתוספת של 150 אלף משרות חדשות.

מאגר חביות הנפט של המדינה עלה ב-500 אלף חביות

בנוסף, הנתונים לחודש מארס עודכנו כלפי מטה והצביעו על תוספת של 131 אלף משרות לעומת הדיווח המקורי שבו דובר על תוספת של 158 אלף משרות חדשות. הנתון שהתקבל היום מצביע על האטה בקצב יצירת המשרות החדשות בארה"ב, זאת לאחר מספר חודשים חיוביים.

על פי נתונים של מנהל למידע על אנרגיה בארה"ב, מאגר חביות הנפט של המדינה עלה ב-500 אלף חביות. כך, החוזים העתידיים על הזהב השחור נפלו2.6%, ל-91.03 דולר לחבית. נציין כי מוקדם יותר המחיר לחבית נפל ב-3%, או ב-2.86 דולר.

"אנחנו נמשיך לראות החלשות בסקטור האנרגיה", אמר הסחורות טריק זהאר: "נגענו כבר בשפל של 90.34 דולר והגעה למחיר של 90 דולר לחבית היא בהחלט אפשרית".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה