רפאל החלה לייצר רכיבים לצבא הודו בהיקף של 100 מיליון דולר

רפאל משמשת כספק משנה של התעשייה האווירית בפרויקט ברק 8 לצבא היבשה וחיל האוויר ההודי והקימה חברה משותפת בהודו לטובת ייצור, תחזוק ותמיכה במערכות המיוצרות במדינה
|
מצד ימין – באבא קליאני, יו"ר קבוצת קליאני. משמאל – פיני יונגמן, סמנכ"ל בכיר וראש חטיבת מערכות הגנה אווירית, רפאל, צילום: רפאל
חברת רפאל העבירה הזמנה ראשונה הבוקר לחברת הבת שלה בהודו - KRAS, בהיקף של 100 מיליון דולר, בטקס חגיגי שהתקיים במפעל הייצור המשותף בהיידרבאד שבדרום המדינה. מדובר בתחילת ייצורם של אלפי מכלולי אלקטרוניקה למערכת ברק 8 של התעשייה האווירית, במסגרת החוזה עם צבא היבשה וחיל-האוויר ההודי, בו משמשת רפאל כספק משנה.
חברת KRAS, היא פרי שיתוף פעולה עסקי של חברת רפאל עם קבוצת קליאני, אשר הוקמה לטובת ייצור, תחזוק ותמיכה במערכות של רפאל המיוצרות בהודו, במסגרת קשת העסקים הרחבה של רפאל אל מול מערכת הביטחון בהודו. חברת הבת KRAS הקימה מפעל ייצור משוכלל אשר ייתן שירות הנדסי ותמיכה ארוכת טווח במחזור החיים של המערכות המסופקות לכוחות ההגנה ההודיים. במסגרת מימוש החזון של הממשלה ההודית "Make-in-India", צפויה חברת KRAS להגדיל את מספר המשרות שלה לכ-300 מומחים טכניים ומהנדסים עד שנת 2023. כמו כן, במסגרת השותפות גם תתבצע העברת ידע והכשרת כח-אדם הודי לטובת הפרויקט.
פיני יונגמן, סמנכ"ל בכיר, וראש חטיבת מערכות ההגנה האווירית ברפאל, אשר העניק היום את ההזמנה לחברת KRAS, הדגיש את מחויבותה של רפאל למוכנות המבצעית של הצבא ההודי ושל חיל האוויר ההודי: "אנו ברפאל גאים בתפקידנו - לא רק ב- KRAS - אלא גם בפעילותנו הענפה בהודו, ובמערכת היחסים החזקה שלנו עם התעשיות הביטחוניות במדינה. אנו מצפים לחגוג עוד הרבה אבני דרך עם KRAS, כמו גם שותפינו הנוספים בהודו".
לרפאל היסטוריה עשירה של שיתוף פעולה עם תעשיות ההגנה של הודו, וכתוצאה מכך מספר מיזמים משותפים וחברות בנות ברחבי הודו. רפאל השקיעה עד כה בהעברת ידע ובהקמת תשתיות ייצור כ-250 מיליון דולר, במסגרת המדיניות של ממשלת הודו להעברת ידע, ייצור ותשתיות למדינה, בעסקאות עם מדינות זרות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות