אנלייט קיבלה אישורים תעריפיים לשלושה פרויקטים סולאריים

ההכנסות ברוטו ממכירת החשמל צפויות לעמוד על סך של כ-2.4 מיליון שקל בשנה. מדובר בשלושה פרויקטים בינוניים - שדה נחמיה, פירות הגולן וברבור
 | 
מתקן סולארי
אנלייט אנרגיה -0.36% אנלייט אנרגיה 302 -0.36% אנלייט אנרגיה בסיס:303.1 פתיחה:301 גבוה:302.9 נמוך:294 תמורה:3,828,156 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מתחדשת מקבוצת יורוקום, הודיעה היום (א') על קבלת אישורים תעריפיים מרשות החשמל לשלושה פרויקטים סולאריים שבבעלותה בהספק מותקן מצטבר של 2.6 מגה-וואט.

מדובר בשלושה פרויקטים בינוניים על גגות בבעלותה של החברה, 'שדה נחמיה ו'פירות הגולן' בהם מחזיקה החברה ב- 51% באמצעות שותפויות מוחזקות ופרויקט 'ברבור' שנמצא בבעלותה המלאה של החברה. כל השטחים מושכרים לחברה על ידי בעלי הזכויות בקרקע.

על פי האישורים שהתקבלו, התעריף למתקנים יהיה 53.99 אגורות לקוט"ש. תעריף זה יהיה צמוד ב- 100% למדד המחירים לצרכן, ביחס למדד הבסיס של חודש נובמבר 2012 ויתעדכן בתחילת כל שנה קלנדרית. החברה מציינת בהודעתה כי בשלב זה היא בוחנת את כדאיותו הכלכלית של כל אחד מבין הפרויקטים.

עלות ההקמה המעודכנת של הפרויקטים, ככל שיוקמו, מוערכת על ידי החברה בכ- 18 מיליון שקל, כאשר ההכנסות ברוטו ממכירת החשמל לחברת החשמל בגין שלושת המתקנים במצטבר צפויות לעמוד על סך של כ- 2.4 מיליון שקל לשנה, למשך 20 שנה.

עוד מציינת החברה כי האישורים מותנים בהצגת מסמכים המעידים על סגירה פיננסית בגין כל פרויקט, לפי העניין, לא יאוחר מיום 31 באוקטובר 2013.
האישורים התעריפיים התקבלו לאחר שעבור כל פרויקט הוכיחה החברה עמידה באבני הדרך הרגולטוריות והסטטוטוריות של קבלת רישיון ייצור מותנה, היתרי בנייה, תיאום טכני עם חברת החשמל והסכם עקרונות (Term Sheet) למימון הפרויקטים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה