אי.בי.אי: נאוויטס מקבלת אפסייד של 38.5%

לירן לובלין מנהל מחלקת המחקר של אי.בי.אי, מעניק לשותפות המלצת תשואת יתר ומחיר יעד של 19.3 שקלים - "פרויקט שננדואה מהווה פוטנציאל הצפת ערך משמעותי לעתיד השותפות"
|
(5)
נאוויטס פטרוליום פרויקט בקסקין, צילום: llog exploration

בית ההשקעות אי.בי.אי מתחיל לסקר את שותפות חיפושי הנפט והגז  נאוויטס פטר יהש -2.4% נאוויטס פטר 2,075 -2.4% נאוויטס פטר יהש בסיס:2,126 פתיחה:2,095 גבוה:2,108 נמוך:2,025 תמורה:4,843,087 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  עם המלצת תשואת יתר ומחיר יעד של 19.3 שקלים למניה - אפסייד של 38.5% על שער הבסיס של יחידות ההשתתפות הבוקר. לדברי לירן לובלין מנהל מחלקת המחקר של IBI, "פרויקט שננדואה מהווה פוטנציאל הצפת ערך משמעותי לעתיד השותפות".

"הנכסים המפיקים של נאוויטס מהווים בסיס לשווי השותפות כפי שהוא מגולם בשוק בעוד פרוייקט שננדואה מהווה פוטנציאל הצפת ערך משמעותי לעתיד השותפות. אנו סבורים כי למעט הנכסים הקיימים היכולת של הנהלת השותפות להוציא לפועל רכישות של נכסים נוספים נוכח הנגישות לשוק ההון והיצירתיות הפיננסית והניהולית ימשיכו להוות מנוע צמיחה לפעילותה של השותפות. ניתן לומר באופן מופשט כי במחיר המניה היום בשוק ניתן לקנות את החשיפה למאגרים באקסקין ונצ'ס במחיר הוגן בעוד שננדואה ובאקסקין דרום מהווים אופציה זולה במחיר נמוך באופן משמעותי מהפוטנציאל הגלום בה" כותב לובלין.

מבנה ההחזקות בשותפות

מקור: IBI

יחידות ההשתתפות של נאוויטס פטרוליום הציגו מאז ההנפקה בסוף 2017 תשואה של כ-100% וזאת, להערכתו של לובלין, בעיקר הודות ליכולת של ההנהלה להוציא לפועל עסקאות מורכבות בעלות פוטנציאל תשואה מרשים. לדבריו, פרויקט באקסקין היה הראשון של השותפות ומלבד התרומה המשמעותית שלו לתזרים ולשוויה של המניה גם פרץ מחסום תודעתי מול שוק ההון שהחל לתת את אמונו ביכולתה של ההנהלה להמשיך ולייצר ערך מפרויקטים נוספים.

העבר מרשים – העתיד ורוד
לדברי לובלין, הנכסים המפיקים של נאוויטס - באקסקין צפון ונצ'ס - מהווים בסיס לשווי השותפות כפי שהוא מגולם בשוק בעוד פרויקט שננדואה ובאקסקין דרום מהווים פוטנציאל הצפת ערך משמעותי לעתיד השותפות. "אנו סבורים כי למעט הנכסים הקיימים, היכולת של הנהלת השותפות להוציא לפועל רכישות של נכסים נוספים נוכח הנגישות לשוק ההון והיצירתיות הפיננסית והניהולית ימשיכו להוות מנוע צמיחה לפעילותה של השותפות", כותב לובלין.

הצמיחה הצפויה בקצבי ההפקה מהמאגרים בשנים הקרובות (ללא באקסקין דרום)

מקור: IBI


מקור: IBI

רגע לפני פריצה נוספת
במקביל להאצת ההפקה מהנכסים הקיימים בבית ההשקעות סבורים כי נקודת הזמן הנוכחית עשויה להוות קפיצת מדרגה נוספת בפעילותה של נאוויטס שכן החלטת השקעה בפרוייקט שננדואה נמצאת מעבר לפינה ועסקאות נוספות כמו הנכסים היבשתיים בטקסס שצפויות להציף ערך לשותפות נמצאות בצנרת.

תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  עד ש התלמיד של תשובה לא יצהיר על מדניות חלוקת רווחים
  YL 04/12/2019 13:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לדעתי מי ש **אוכל לבד כמוצהר ב יסוד החברה*** איזו סיבה יש להשקיע במניה????? כמו שנאמר מי שאוכל לבד........מעל לסביר ש....לבד
  סגור
 • 3.
  שכונת הפארק בבאר שבע
  טלטל=0 15/11/2019 14:30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גז טבעי שכונת הפארק צפויה להיות הראשונה בבאר שבע שתחובר לגז טבעי. החיבור לגז יתאפשר באמצעות קו חלוקת גז טבעי של חברת "נגב גז טבעי בע"מ" המגיע ישירות ממאגר תמר, ומחבר את העיר למערכת הארצית. הדבר שיחסוך לתושביה עלויות ניכרות וכמובמן ימנע את הצורך בהטמנת צוברי גז לכל בניין בנפרד.
  סגור
 • 2.
  גז טבעי שכונת הפארק צפויה להיות הראשונה בבאר שבע שתחובר
  טלטל=0 15/11/2019 14:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גז טבעי שכונת הפארק צפויה להיות הראשונה בבאר שבע שתחובר לגז טבעי. החיבור לגז יתאפשר באמצעות קו חלוקת גז טבעי של חברת "נגב גז טבעי בע"מ" המגיע ישירות ממאגר תמר, ומחבר את העיר למערכת הארצית. הדבר שיחסוך לתושביה עלויות ניכרות וכמובמן ימנע את הצורך בהטמנת צוברי גז לכל בניין בנפרד.
  סגור
 • ניגודי עניינים במשק האנרגיה מונעים חיבורי גז
  לילי 25/11/2019 08:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ניגודי עניינים במשק האנרגיה מונעים חיבורי גז . מצער שקצב חיבור מדינת ישראל לגז נמוך עד כדי עמידה במקום . ניגודי עניינים במשק האנרגיה מונעים חיבורי גז . זה מחייב ועדת חקירה ממלכתית .
  סגור
 • 1.
  רק רציו ודלקד הם לא טובות כל יתר הזבל ממולצים חחחחחח
  kj 15/11/2019 14:28
  הגב לתגובה זו
  1 0
  חחחח הכל שחיתות
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות