ווליו בייס מעלים מחיר יעד למניית אספן גרופ עם אפסייד של 33%

האנליסט שי ליפמן ממליץ לנצל את מכפיל ההון הנמוך של 0.83 בו נסחרת החברה ומציין כי צפויה תשואת דיבידנד מינימלית של כ-3.5%
 | 
צופית הראל - אספן גרופ, צילום: איליה מלינקוב
"לחברה פלטפורמה חזקה להמשך הרחבת פעילותה והיא נמצאת על קו הזינוק", כך לדברי האנליסט שי ליפמן מווליו בייס שמפרסם היום (ב') סקירה על מניית אספן גרופ +0.39% אספן גרופ 716.6 +0.39% אספן גרופ בסיס:713.8 פתיחה:713.8 גבוה:730 נמוך:710 תמורה:338,328 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בתגובה לדוחות החברה לרבעון הראשון של השנה שפורסמו בסוף השבוע שעבר. בווליו בייס נותרים בהמלצת קנייה ומעלים מחיר יעד ל-10.2 שקלים למניה - אפסייד של כ-33% על שער הבסיס של המניה הבוקר.
בווליו בייס ממליצים לנצל את מכפיל ההון הנמוך של 0.83 בו נסחרת החברה ומציינים כי הדיבידנד המינימאלי לשנת 2019 שיעמוד על 16 מיליון שקל, גוזר תשואת דיבידנד של כ-3.5%.
"אנו מעריכים כי החברה תמשיך לצמוח בפעילות המניבה באירופה שם יש לה בסיס איתן ותעבה את הפעילות בישראל, להערכתנו לחברה פלטפורמה חזקה להמשך הרחבת פעילותה וכי היא נמצאת על קו הזינוק, תחת הנהגתם של יו"ר החברה גיא פרג ומנכ"לית החברה צופית הראל" מוסיפים בווליו בייס.
"ההתמקדות בפעילות המניבה במערב אירופה בשנים האחרונות, בין היתר ע"י רכישה יחד עם שותפים מוסדיים, מימוש הפעילות הסולארית, גיוס סדרת אג"ח חדשה בריבית נמוכה ומימוש של נכסים מניבים באירופה שמיצו את פוטנציאל ההשבחה שלהם מציבים את החברה על בסיס איתן להמשך התרחבות בפעילות המניבה באירופה ובישראל", מציינים בווליו בייס.
ווליו בייס מוסיפים כי "החברה מנהלת את הנכסים עבור שותפיה ואנו רואים חשיבות לעסקאות מסוג זה שמגדילות את היקף הפעילות של החברה ויכולות לספק לה בעתיד תשואות עודפות. אנו מעריכים כי החברה תשאף להמשיך ולהגדיל את היקפי הפעילות במערב אירופה ורואים בכך צעד מבורך. מימוש הנכסים בגרמניה בשנת 2018 והמכירה של המרכז הלוגיסטי בהולנד במאי 2019, ממחיש את הביקוש לנכסים מניבים באירופה, וכי שווים הריאלי של נכסי החברה גבוה אף יותר משווים בספרים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה