התפתחות בניסוי של בונוס ביוגרופ, המניה מזנקת 15%

בונוס ביוגרופ דיווח כי לראשונה בעולם הושג ריפוי של אמת היד בשני מטופלים וריפוי שוק הרגל במטופל נוסף
|
ד"ר שי מרצקי, צילום: artzki_615_130313.JPG
חברת בונוס ביוגרופ המפתחת טכנולוגיה לגידול שתל חי של עצם אנושית להשתלה בבני אדם, הודיעה היום (א') על התפתחות דרמטית בניסוי הקליני להשלמת חסר עצם קריטי אורתופדי.
מניית בונוס ביוגרופ 0% בונוס ביוגרופ 44.7 0% בונוס ביוגרופ בסיס:44.7 פתיחה:44.7 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מזנקת ב-15% במחזור מסחר של 1.2 מיליון שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 232 אלף שקל בחודש האחרון.
בונוס ביוגרופ דיווח כי לראשונה בעולם הושג ריפוי של אמת היד בשני מטופלים וריפוי שוק הרגל במטופל נוסף, בתקופה של החודשיים הראשונים ממועד ביצוע ההשתלה. זאת מתוך 12 חודשי המעקב הרפואי אחר כל משתתף.
החברה מעדכנת כי בעקבות כך, התקבלו כל האישורים הנדרשים ממשרד הבריאות ומהמרכז הרפואי העמק, בעפולה, לעבור לשלב הבא של הניסוי הקליני להשלמת חסר עצם קריטי אורתופדי, בארבעים מטופלים. 
שתל חי של עצם אנושית בהזרקה, מיוצר במעבדת הייצור של בונוס ביוגרופ, בחיפה, בתנאים סטריליים ומבוקרים, במערכת גידול המדמה את התנאים הדרושים לייצור עצם בגוף האדם. לאחר שניטלה מהמטופל דגימה של תאים מרקמת שומן הליך הייצור של העצם נמשך כשבועיים. 
הניסוי הקליני להשלמת חסר עצם קריטי אורתופד מתוכנן לכלול 30-40 משתתפים, גברים ונשים, בגילאי 18-75. היעדים הקליניים בו הינם בחינת בטיחות ויעילות השימוש בדור השני של שתל חי של עצם אנושית בהזרקה, לשם שיקום והבראת עצם גפה - יד או רגל, בדרך של השלמת החסר הקריטי בעצם, באמצעות הדור השני של שתל חי של עצם אנושית בהזרקה מתוצרת בונוס ביוגרופ.
הניסוי הקליני מתבצע בשתי התוויות: הראשונה, חסר עצם קריטי נרחב בעצם גפה ארוכה, שכשל להתאחות, בין במקרה של כישלון באיחוי עצם הגפה באמצעות כושר השיקום העצמי של הגוף ללא התערבות טיפולית, ובין במקרה של כישלון באיחוי למרות ניסיון לשקם את עצם הגפה באמצעות הליך טיפולי אורתופדי; השנייה, שבר מרוסק חוץ. שימוש בשתל חי של עצם אנושית בהזרקה מתוצרת החברה, לשם שיקום והבראת עצם יד או רגל, בנוסף לשימוש בו לשם שיקום והבראת עצם פה ולסת, עשוי לאפשר לחברה לחדור לנתחי שוק נוספים בשוק העצם העצמית ותחליפיה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות