אופנהיימר מצטרפים לחגיגה של טבע: מעלים המלצה ל'תשואת יתר' - מהו מחיר היעד?

באופנהיימר מספקים המלצה אוהדת לחברת התרופות הישראלית שדיווחה אתמול על רכישה אסטרטגית בתחום מערכת העצבים המרכזית. "יש סינרגיות רבות בין החברות"
|
ארז ויגודמן, צילום: סיון פרג'

בבנק ההשקעות אופנהיימר מרוצים מאוד מהרכישה שהכריזה עליה אתמול חברת טבע +0.81% טבע 3,360 +0.81% טבע בסיס:3,333 פתיחה:3,352 גבוה:3,369 נמוך:3,346 תמורה:2,635,604 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אתמול ומגיבים בהמלצה אוהדת במיוחד. באופנהיימר מעלים את הדירוג של טבע לדרגת 'תשואת יתר' ומספקים למניה מחיר יעד של 77 דולר - אפסייד של 23% על מחיר הסגירה של המניה אתמול בארה"ב.

חברת טבע הודיעה אתמול על רכישת חברת אוספקס העוסקת בפיתוח מוצרים בתחום מערכת העצבים המרכזית (CNS) תמורת סכום של 3.2 מיליארד דולר. לדברי האנליסטים של אופנהיימר הרכישה מספקת לטבע הזדמנות צמיחה משמעותית במוצר הדגל (לטיפול בהמפינגטון) שנקרא SD-809. כמו כן באופנהימר מזהים סינרגיות רבות בין החברות בתחום הטכנולוגיה.

בטווח יותר ארוך באופנהיימר מציינים כי העסקה תייצר לטבע צמיחה בהכנסות בין 2015 ל-2017 ומצטערים מעט על האיחור בהעלאת ההמלצה. באופנהיימר מצפים לעסקאות נוספות של טבע בתחום המיזוגים הרכישות אם כי בהיקפים קטנים יותר ומציינים כי בפני החברות נמצאות אופציות רבות.

מחיר היעד החדש של אופנהיימר (77 דולר) מבוסס על היוון של תזרים המזומנים העתידי של החברה (שיטת DCF) כאשר שיעור ההיוון שנלקח עומד על 9%. בשיטת מכפיל הרווח, מחיר היעד החדש משקף מכפיל רווח של 14.9 על הרווח למניה החזוי בשנת 2016 - נמוך יותר מאשר חברות פארמה אחרות.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות