עזבו את מיטב-דש: 400 מיליון שקל של 'חבר' עברו לניהול בפסגות

דמי הניהול בקופה יעמדו על 0.5% בשנה. הקופה צפויה להיות ברירת המחדל של מצטרפים חדשים. מנכ"ל חבר: "הבחירה נעשתה לאחר הליך יסודי ומקצועי"
|
(4)
חגי בדש, צילום: יח"צ
פעילות הגמל של בית ההשקעות פסגות המנוהלת על ידי חגי בדש מתרחבת. חסכונות בהיקף של כ-400 מיליון שקל של אלפי עמיתי ארגון 'חבר' עברו לבית ההשקעות ממיטב-דש. הכספים ינוהלו בקופה אשר תיקרא "פסגות לעמיתי חבר" לתקופה של חמש שנים. על פי הערכות, דמי הניהול בקופה יעמדו על כ-0.5% בשנה.

הקופה צפויה להיות ברירת המחדל של מצטרפים חדשים. בנוסף, עמיתי 'חבר' ובנות זוגם אשר לא נמצאים בקופה יוכלו להצטרף אליה וליהנות מדמי הניהול אשר נחשבים לנמוכים יותר מאשר דמי הניהול הממוצעים אשר משולמים בתעשייה.

לדברי מנכ"ל "חבר" מוטי לוי: "הבחירה בפסגות נעשתה לאחר הליך יסודי ומקצועי כאשר לנגד עינינו עמדה בראש ובראשונה טובתם של עמיתי חבר. כחלק מהדאגה שלנו לעמיתים, אנו פועלים להגברת רמת המודעות והמעורבות הפיננסית והפנסיונית של עמיתי חבר בכל הנוגע לקבלת ההחלטות לגבי החיסכון הפנסיוני שלהם. במסגרת ההליך התחרותי נבחנו קריטריונים הכוללים: יכולת תפעול ושירות, מחקר וניהול השקעות לטווח ארוך, תנאים לעמיתים קיימים ועוד".

חבר משרתי הקבע והגמלאים פועל לרווחת משרתי הקבע, הגמלאים ובני משפחותיהם על ידי שיתוף פעולה עם חברות מסחריות וגורמים אחרים. הארגון מונה כ-85 אלף בתי אב . ופועל במכלול תחומי הרווחה והפנאי, התרבות, הצרכנות והפיננסים ע"י שיתוף פעולה עם חברות מסחריות מובילות.

תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  מה קרה?נגמרו הדירות? (ל"ת)
  משה 20/08/2014 12:37
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 2.
  בחירה לא טובה
  ברוך 19/08/2014 20:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מה נסגר איתכם? רק דמי ניהול בראש שלכם? מתי הגופים הגדולים יבינו שבדמי ניהול נמוכים מידי, לא מקבלים תוצאות. מתי יבוא גוף גדול שיבחר סוף סוף נכון - אלטשולר שחם או ילין לפידות. אז תשלמו 0.7%-0.8% במקום 0.5% - לא עדיפה תשואה עודפת של 1%-1.5% לשנה??
  סגור
 • 1.
  מהלך לא ברור מקצועית
  אחד שיודע 19/08/2014 15:27
  הגב לתגובה זו
  3 1
  דמי הניהול זה לא הכל בחיים מעניין מה הסיבות המקצועיות שהובילו למהלך זה ??????????????
  סגור
 • דמי ניהול הוא בנצמרק להכל
  אחד שלא יודע 20/08/2014 09:01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חייבים להתחיל משם. המצב המיטבי הוא שתינתן אופציה לחוסכים להשקיע פאסיבית (כן כן אתה קורא נכון) במדדים מה שצפוי להוריד את דמי הניהול עוד יותר. דבר נוסף חשוב הוא להוריד סיכון התיק 5 שנים לפני הפרישה. היידה רגולטור
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות