ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

מישורים רוכשת את בניין 'שער הנמל' תמורת 58 מיליון שקל

דניאל לבנטל, צילום: יח"צ
חברת מישורים +2.49% מישורים 869.1 +2.49% מישורים בסיס:848 פתיחה:851.9 גבוה:873.4 נמוך:851.9 תמורה:421,091 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה היום לבורסה על עסקת רכישה רביעית מתחילת השנה 2017. החברה חתמה על הסכם לרכישת בניין המשרדים 'שער הנמל' בעיר התחתית בחיפה תמורת כ-58 מיליון שקל. בשלב זה, בכוונת החברה לרכוש את הנכס ממקורותיה העצמיים, ללא שימוש במימון חיצוני.
החברה רוכשת את מלוא זכויות הבעלות בשתי החלקות עליהן בנוי הבניין, המשתרעות על שטח כולל של כ-6,658 מ"ר. המבנה משמש למשרדים, אחסנה ושטחי מסחר בהיקף כולל של כ- 33 אלפי מ"ר, וכולל גם כ-425 מקומות חניה. נכון למועד חתימת ההסכם, עומד שיעור התפוסה בבניין על כ-20% בלבד, ושיעור התפוסה בשטחי החניה עומד על כ-90%. יצוין כי כיום עיקר שטחי החניה מושכרים לגורמים שאינם שוכרים שטחי משרדים בבניין. דמי השכירות השנתיים שמניב הנכס כיום עומדים על כ-3 מיליון שקל, וה-NOI הנגזר מכך מוערך בכ-1.5 מיליון שקל לשנה. החברה צופה כי לאור שיעור התפוסה הנמוך, יתכן ויידרשו השקעות לצורך התאמת הנכס להסכמי השכירות העתידיים שייחתמו.
זוהי העסקה הרביעית עליה מדווחת מישורים מתחילת 2017: בינואר דיווחה החברה על הסכם לרכישת בניין משרדים ומסחר באזור התעשייה של העיר רעננה בתמורה לכ-22.5 מיליון שקל; באפריל נחתמה עסקה לרכישת בניין משרדים בעפולה בתמורה לכ-30 מיליון שקל; ובחודש מאי חתמה מישורים על עסקה לרכישת מלוא זכויות הבעלות במרכז קניות בשם "Shops at the Arboretum" בעיר ריצ'מונד שבמדינת וירג'יניה, ארה"ב, בתמורה לכ-8.8 מיליון דולר.
ביוני האחרון השלימה מישורים בהצלחה גיוס של הנפקת סדרת אג"ח חדשה (סדרה אג"ח ו') בהיקף של כ-62 מיליון שקל. מדובר בסדרה הצמודה לדולר ארה"ב, ללא בטוחות, בעלת מח"מ של כ-5 שנים כאשר קרן האג"ח נפרעת בין השנים 2019-2024, ובעיקר בשנת 2024 (60% מקרן הסדרה).
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הדבר הבא בנדלן מי שמחפש חשיפה לנדלן ארהב (ל"ת)
  יודעי דבר 19/07/2017 13:38
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור