מלאנוקס מעלה תחזיות לרבעון הראשון וממנה דירקטורים חדשים

מניית החברה זינקה בכ-10% לאחר סיום המסחר בוול סטריט; סטיב סנגי ואומש פדוול מונו לדירקטורים
|

מלאנוקס מעלה תחזיות לרבעון הראשון של 2018 ומודיעה על מינוים של סטיב סנגי, מנכ"ל מיקרוצ'יפ טכנולוגיות, ושל אומש פדוול , שותף בטומוסט וונצרז, למועצת המנהלים של החברה. עם מינויים אלו, במועצת המנהלים של מלאנוקס מכהנים 11 דירקטורים. בעקבות כך, מניית החברה זינקה בכ-10% לאחר סיום המסחר אמש בוול סטריט.

<

על פי הדיווח אותו מפרסמת החברה, מלאנוקס צופה כעת עלייה של 8% בהכנסות רבעוניות לסכום שינוע בין 240 מיליון דולר ל-250 מיליון דולר, לעומת התחזית הקודמת להכנסות של 232-222 מיליון דולר ברבעון הראשון. עוד מוסיפה החברה כי היא צופה רווח גולמי non-GAAP של בין 68.5% ל-69.5%, וכי ההוצאות התפעוליות non-GAAP יעמדו על 120 מיליון דולר עד 122 מיליון דולר.
 
איל וולדמן, מנכ"ל מלאנוקס: "במהלך הרבעון הראשון התברר כי המגמות שחווינו בסוף שנת 2017 הינן חזקות ויציבות, ומעבר הלקוחות ממתאמי Ethernet במהירות 10 ג'יגה-ביט לשנייה אל מתאמי ה- Ethernet במהירות 25 ג'יגה ביט לשנייה הואץ והורחב. הישג זה הינו פרי עמל ישיר של אסטרטגיית  החברה על פיה אנו פועלים בשנים האחרונות. אנו ממשיכים בבניית המומנטום ובקידום היוזמות הפיננסיות והתפעוליות שלנו, על ידי הפחתת קצב ההוצאות התפעוליות והנעת תהליכי התייעלות בפעילותנו העסקית. אנו בטוחים שאסטרטגיית ההשקעה הממוקדת שלנו תמשיך להביא לתוצאות חיוביות בעתיד." 
 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות