מחפשים להתרחב: וויקס הגישה הודעת רישום להנפקה נוספת בארה"ב

וויקס הישראלית הודיעה אמש על הגשת הודעת רישום לטובת הנפקת מניות נוספת בארה"ב. חלק מהמניות האמורות יוצעו ע"י החברה וחלק ע"י בעלי המניות הקיימים
|
מחשבים

בעלי השליטה של ספקית הפלטפורמה להקמת אתרים הישראלית, וויקס (סימול: WIX), אשר יצאה להנפקה בנאסד"ק רק לפני כחצי שנה, מתכננים לצאת בהנפקה נוספת בקרוב. מאז ההנפקה הראשונית של החברה זינקה המניה ב-63% ושווי השוק שלה עומד כרגע על 972.12 מיליון דולר. אתמול איבדה המניה 0.26% מערכה.

בחברה הודיעו אמש על הגשת הודעת רישום לרשות לני"ע האמריקנית (ה-SEC) בגין הנפקה לציבור של מניותיה הרגילות. בחברה הודיעו כי המניות שיוצעו לציבור יתחלקו בין מניות חדשות שהחברה תנפיק לבין מניות שיימכרו ע"י בעלי המניות הקיימים ללא תמורה. טרם נקבעו מספר המניות שיימכרו והחלוקה בין המניות שיוצעו ע"י החברה למניות שיוצעו ע"י בעלי המניות הקיימים.

ג'יי.פי מורגן ומריל לינץ' ישמשו כמנהלים ראשיים מובילים בהנפקה האמורה. ההודעה שהוגשה אתמול ל-SEC טרם נכנסה לתוקף ולכן טרם ניתן לקבל הצעות לרכישת המניות שיוצעו עד למועד בו תיכנס ההודעה לתוקף.

ברבעון האחרון ל-2013 דיווחו בחברה על גידול של 88% בשורת הכנסות, בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, אשר הסתכמו לסך של כ-25 מיליון דולר. בשורה התחתונה רשמה החברה הפסד של 7 מיליון דולר (NON-GAAP) או 29 סנט למניה. בשנת 2013 כולה, גדלו הכנסות החברה ב-0.84% והסתכמו לסך של 80.5 מיליון דולר. ההפסד השנתי עמד על 28.7 מיליון דולר (GAAP).

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות