פורום ה - CFO לאולמרט: נדאג שהמשק יוסיף לצמוח

הפורום הדגיש בפני ראש הממשלה כי המלחמה בצפון לא תגרום לנזקים ארוכי טווח למשק הישראלי
 | 
פורום ה - CFO לאולמרט: נדאג שהמשק יוסיף לצמוח
במכתב שנשלח היום לראש הממשלה טוען הפורום כי מעבר להמשך העבודה היומיומית בתקופה זו, החברות במשק עוסקות רבות בשימור יחסיהם עם לקוחות ומשקיעים בחו"ל ובמיזעור הנזקים וזאת במטרה לאפשר לממשלה להמשיך במאבק בחיזבאללה.

בנוסף, ציינו במכתב, כי הם מחזקים את ממשלת ישראל במאבקה הנחוש בחיזבאללה, מאבק החייב להסתיים בשינוי הסדר בצפון. "אנו מחוייבים לתרום כל שניתן לייצר עורף חזק וכלכלה חזקה. להמשיך בשגרת העבודה עד כמה שאפשר. לעבוד במצוינות ובמסירות עוד יותר מתמיד ולסייע בכל שנדרש".

פורום ה-CFO, המאגד את סמנכ"לי הכספים של החברות המובילות במשק, הדגיש בפני ראש הממשלה כי המלחמה בצפון, לאחר תקופה טובה למשק הישראלי, לא תגרום לנזקים ארוכי טווח למשק הישראלי. בפורום מעריכים כי למרות האירועים האחרונים מגמת הצמיחה במשק, צמצום האבטלה וההשקעות הזרות, לא תפחת.

לדברי נגה קינן, יו"ר פורום ה-CFO בחודשים האחרונים ראינו צמיחה של 5%, ירידה באבטלה, עליה בשיעור ההשתתפות בעבודה, עליה בהיקף ההשקעות הזרות - הן הפיננסיות והן הריאליות.

"על אף נזקי המלחמה צופה הפורום המשך מגמות אלו תוך התבססות על גורמים במשותף: המדיניות הכלכלית הנכונה בה נוקטת הממשלה, ופריחתם של שווקי הטכנולוגיה העולמיים" אומרת קינן. לדבריה, לכך יש להוסיף את הצלחת הממשלה לייצר אוירה בינלאומית תומכת למהלך הצבאי ומסר של אמינות ומדיניות ברורה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה