אי סי איי מדווחת על חוזה נוסף ברוסיה

ציוד גישה בפס רחב של ECI יוטמע על ידי מפעיל התקשורת הבין אזורי הגדול בחבל אורל בפרויקט ממשלתי ופרטי
|
אי סי איי מדווחת על חוזה נוסף ברוסיה

חברת אי.סי.איי טלקום (סימול: ECIL), ספקית גלובלית לפתרונות גישה ותמסורת, הודיעה היום כי מפעיל התקשורת הבין-אזורי הגדול ביותר בחבל אורל, אורלסוייאזאינפורם(Uralsvyazinform) , בחר בפתרון הגישה בפס רחב מסוג Hi FOCuS עבור פרויקט ממשלתי ופרטי באזורים מסוימים בחבל אורל. פריסת הציוד כוללת גם חיבור אינטרנט של בתי ספר באזורים אלו כחלק מפרויקט לאומי בשם "חינוך" (Education).

בחירת המפעיל ב-ECI נבעה מאמינות ויעילות פלטפורמת ה- Hi-FOCuS כמו גם מרמת שירות גבוהה אשר הפגינה החברה. בנוסף, פתרון ה-HiFOCuS מספק למפעיל מערכת ניהול מקיפה וגמישה.

קונסטנטין ולסיוק, מנהל בכיר באורלסויאזאינפורם אמר כי, "אנו נותנים עדיפות לקידום נושא הפס רחב כמו גם צופים דרישה מוגברת לגישה בפס רחב בשוק הפרטי ובשוק העסקי. הפתרון של ECI מאפשר לנו להציע ללקוחותינו פתרון גישה בפס רחב ביחס עלות תועלת מצוין שהוא השלב הראשון במעבר לרשת מבוססת IP. בנוסף, הפתרון יספק גישה לאינטרנט לבתי ספר בחבל במסגרת פרויקט חינוכי ארצי".

בוריס מירקין נשיא חטיבת רוסיה, חבר המדינות והמדינות הבלטיות ב ECI-אמר כי, "אנו גאים להרחיב את מערכת היחסים עם לקוח זה, שבעבר רכש מ-ECI ציוד אופטיקה, ולספק לו גם פתרונות לגישה בפס רחב. זכייה זו משקפת את המגוון הרחב של מוצרים ופתרונות שאנו מציעים ללקוחות כמו אורלסוייאזאינפורם על מנת לספק את צרכיהם הנוכחיים והעתידיים. בנוסף, הזכייה מוכיחה את מעמדנו המוביל ומחויבותנו לשוק הרוסי."

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות