אחרי הדו"חות - מניית מורגן סטנלי טיפסה 0.8%, מניית גולדמן זאקס נפלה 2.6%

2 הבנקים הגדולים פרסמו הערב את הדו"חות לרבעון האחרון, והצליחו להכות את התחזיות
 | 
דו"חות הבנקים
עונת הדו"חות לרבעון השלישי של השנה בארה"ב צפויה לספק אינדיקציה למשקיעים בנוגע להמשך הצמיחה של הכלכלה האמריקאית ואיתה המשך העליות במדדים. אלו נסחרים כעת ברמת שיא כל הזמנים וזאת מבלי שנרשם לאחרונה 'תיקון בריא' כפי שמגדירים בשוק. והיום, מורגן סטנלי וגולדמן זאקס פרסמו את הדו"ח הכספי לרבעון השלישי.
מניית מורגן
מורגן סטנלי היכה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים למרות הירידה בהכנסות ממסחר, וזאת כאשר ​בשורה התחתונה, בנק ההשקעות רשם רווח של 1.78 מיליארד דולר. הרווח למניה של מורגן סטנלי הסתכם ב-93 סנט, מעל תחזיות האנליסטים לרווח של 81 סנט למניה. הכנסות הסתכמו ב-9.02 מיליארד דולר, בדומה לתחזיות השוק, ומעל ההכנסות שנרשמו ברבעון המקביל אשתקד (8.91 מיליארד דולר). 
חטיבת בנקאות ההשקעות של מורגן סטנלי רשמה הכנסות של 1.3 מיליארד דולר - מעל תחזיות השוק להכנסות של 1.1 מיליארד דולר. מנגד, ההכנסות ממסחר של בנק ההשקעות הסתכמו ב-2.9 מיליארד דולר - מתחת לתחזיות השוק להכנסות של 3.2 מיליארד דולר.
גולדמן זאקס היכה את התחזיות
בנק נוסף שפרסם את תוצאותיו הכספיות לאחר מכן הוא גולדמן זאקס שהיכה גם הוא את התחזיות. גולדמן זאקס רשם רווח של 5.02 דולרים למניה - מעל תחזיות האנליסטים לרווח של 4.17 דולרים למניה. ההכנסות עלו ל-8.33 מיליארד דולר, לעומת 8.17 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד ומעל תחזיות האנליסטים בשוק להכנסות של 7.54 דולרים למניה. בשורה התחתונה, גולדמן זאקס רשם רווח של 2.13 מיליארד דולר.
צריך לציין כי האנליסטים בשוק צופים עלייה של 4% בלבד ברווחי החברות האמריקאיות ברבעון השלישי לעומת אשתקד, וזאת בהתחשב באסונות הטבע שנרשמו לאחרונה וצפויים להתבטא בפגיעה ברווחיות של חברות הביטוח, התעופה והתיירות. מנגד, בענף הטכנולוגיה למשל, אנו צפויים לעלייה של 12% ברווחיות לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ג'רי קוטישטנו, מנכ"ל קרנות נאמנות אפסילון, אומר כי "במצב עולם זה, אנו צפויים להמשיך ולראות שוקי מניות חיוביים, למרות המחירים שאינם זולים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה