סומוטו: הצעות משני גופים זרים לרכישת השליטה בחברה

החברה מדווחת כי הצעה פורמלית אחת לרכישה מצד גוף זר עומדת על פרמיה של כ-20% על מחיר הפתיחה הבוקר בת"א
 | 
בן גרון. סומוטו, צילום: יח"צ
מניית חברת התוכנה סומוטו, המתמחה בשיווק באינטרט ופרסום בוידאו, דיווחה לפני זמן קצר (ג') כי היא מקיימת מגעים אפשריים עם שני גופים זרים שהביעו את התעניינותם ברכישת מניות החברה. בדיווח עוד נמסר כי התקבלה אצל החברה מאחד הגופים הצעה פורמאלית לרכישת כל מניות החברה במחיר של 3.7 שקל למניה (סך כולל של כ-275 מיליון שקל).
בתוך כך, עם חידוש המסחר במניה מזנקת סומוטו +0.37% סומוטו 215.7 +0.37% סומוטו בסיס:214.9 פתיחה:214.9 גבוה:217.3 נמוך:214.5 תמורה:63,942 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בשיעור של 9% תוך שהיא מרכזת מחזור מסחר ער במיוחד (בשעה זו כ-3.5 מיליון שקל לעומת מחזור יומי ממוצע של כמיליון שקל בלבד).
החברה מסרה עוד כי ביחס לגוף הזר השני, טרם נתקבלה הצעה פורמלית והמידע שנמסר בעל פה התייחס לאפשרות רכישת רוב מניות החברה, בתמורה הנחזית להיות גבוהה יותר, ואולם בשיחות מקדמיות כאמור הותנתה הרכישה במתווה עסקה שנראה בשלב זה בלתי ישים. במסגרת השיחות כאמור הוזכר מחיר של 4 שקל למניה. עם זאת, דירקטוריון החברה טרם דן בהצעות אלה כאשר ביצוע העסקה יתבצע רק בכפוף לתנאים מסוימים הכוללים גם בדיקת נאותות.
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה