סודה סטרים ניפצה את תחזית הרווח - המניה טסה 12% בפתיחה בוול סטריט

 | 
סקרלט גו'הנסון בפרסומת של סודהסטרים, צילום: פרסומת סודהסטרים
חברת {סודהסטרים} הישראלית פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של השנה והכתה את התחזיות, גם ברווח וגם בהכנסות. המניה מזנקת ביותר מ-12% בפתיחת המסחר בוול סטריט, ובכך פתחה ברמה הגבוהה ביותר מאז ספטמבר 2014.
סודהסטרים דיווחה על רווח למניה של 69 סנט למניה - מעל לתחזיות האנליסטים לרווח של 23 למניה, ולעומת רווח של 24 סנט למניה בתקופה המקבילה אשתקד. בשורה התחתונה, הרווח הנקי זינק ב-217.4% והסתכם ב-14.9 מיליון דולר לעומת 4.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.
במהלך הרבעון נרשמה עלייה של 23% במכירות מערכות ההגזה ל-788 אלף יחידות, וכן גידול של כ-9% במכירות מילויי הגז ל-7.7 מיליון יחידות - שיא רבעוני של החברה.
בשורה העליונה ההכנסות עלו ב-13% ל-124.2 מיליון דולר, לעומת הכנסות של  110 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2015. מדובר בנתון שעקף את תחזיות האנליסטים להכנסות של 117 מיליון דולר.
דניאל בירנבאום: "הרבעון השלישי המשיך את הצמיחה הדו-ספרתית במכירות ביחד עם שיא של כל הזמנים ברווח התפעולי. מנועי הצמיחה שלנו היו מכירות מכשירי ההגזה שגדלו ב-23% בהשוואה לרבעון המקביל ומכירות מילויי גז שהסתכמו ב-7.7 מיליון יחידות, שיא רבעוני של כל הזמנים. המיצוב החדש של סודהסטרים כמותג מים מוגזים ביחד עם יישום יעיל של התכנית השיווקית, האיצו את המכירות בכל אחד מאזורי הפעילות הגאוגרפים ובמיוחד בגרמניה, יפן, אוסטרליה, מדינות סקנדינביה, ארצות הברית, קנדה ובישראל שממשיכה לצמוח בקצב דו-ספרתי".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה