מהמוסד לקנאביס: תמיר פרדו מונה כיו״ר חברת הקנאביס הרפואי Cann10

ראש המוסד לשעבר יוביל את פעילות החברה הפרטית בחו"ל, חיזוק קשרי חוץ, יצירת שותפויות אסטרטגיות בינלאומיות, וגיוס השקעות מגופים פיננסיים ומשקיעים פרטיים
|
תמיר פרדו, צילום: יח"צ

חברת Cann10 העוסקת  בפיתוח, שיווק מוצרי קנאביס רפואי ומשווקת את מוצרי Cannareet הנמכרים בבתי המרקחת במסגרת ההסדרה החדשה לקנאביס רפואי מפרסמת היום (ה') הודעה לעיתונות לפיה תמיר פרדו, ראש המוסד לשעבר, ויו"ר קבוצת שייזים נכנס לעולם הקנאביס וישמש כיו״ר החברה.

על פי ההודעה, תמיר פרדו, יו"ר קבוצת הביומד הפרטית שייזים וראש המוסד לשעבר, יחל לכהן גם כיו"ר חברת Cann10 הפרטית. פרדו נכנס לתפקיד במסגרת תפקידו כיו"ר קבוצת הביומד שייזים, אחת ממייסדות Cann10, וההערכה היא כי מלבד תוספת השכר שיקבל בשל תפקידו ב־Cann10 הוא יקבל גם עד 5% אופציות בחברה.

ב־Cann10 מציינים כי גייסו את פרדו בעיקר כדי להוביל את פעילותה בחו"ל, באמצעות חיזוק קשרי החוץ שלה, יצירת שותפויות אסטרטגיות בינלאומיות, וגיוס השקעות חדשות מגופים פיננסיים ומשקיעים פרטיים. פרדו מכהן זה כשלוש שנים גם כיו"ר חברת XM Cyber, העוסקת בהגנת סייבר.
 
Cann10 הוקמה בשנת 2015 על ידי חברת שיח, אשר צפויה להתמזג לשלד הבורסאי ביונד טיים.

תמיר פרדו, יו"ר Cann10: "קנאביס רפואי לא ימשיך להימכר כמוצר גולמי לאורך זמן. הפוטנציאל הכלכלי האמיתי נמצא בטכנולוגיות החדשניות שיהפכו את המוצר הירוק למוצר טיפולי כמו כל תרופה אחרת. התהליך שקנאביס רפואי עובר והתקרבותו לעולם הפארמה יאפשר להפוך את צריכת הקנאביס הרפואי ליעיל ונוח לשימוש. במסגרת התהליך גם יותאם הטיפול באופן פרטני לכל התוויה, תוך הרחבת הארסנל הקיים למגוון רחב יותר של מוצרים".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות