סלקט גייסה 8 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים על הדרך לנאסד"ק

מתחילת השנה המניה המשיכה בדשדוש ונותרה למעשה ללא שינוי. החברה לפני ניסוי קליני ראשון
 |  (2)
לפני הניסוי הקליני
חברת סלקט ביומד העוסקת בברירת תאי גזע השלימה גיוס של 8 מיליון שקל מ-28 משקיעים פרטיים לפי מחיר מניה של 139 אג' - פרמייה של 3.5% על מחיר השוק. בין המשקיעים שלקחו חלק בגיוס, חברות השקעות ומשקיעים פרטים מסינגפור, פנמה, טנזניה ומשקיעים מהארץ, ביניהם קבוצת שרם זילברמן. בנוסף, בגיוס השתתפו בעלי עניין ונושא משרה בחברה.
המניות שהוקצו הינן מניות חסומות לתקופה של חצי שנה, על פי כללי החסימה של חוק ניירות ערך ולאחר מכן בתקופה של 18 חודשים מכירות מוגבלות. בנוסף, תקצה החברה אופציה אחת על כל 3 מניות, כלומר יחס של 3 ל-1 במחיר מימוש של 2.1 שקלים (כ-51% פרמיה ממחיר העסקה) לתקופה של שנה אחת בלבד. החברה מסרה בהודעתה לבורסה כי בין המשקיעים שייקחו חלק בגיוס ישנן חברות השקעות ומשקיעים פרטים מסינגפור, פנמה, טנזניה ומשקיעים איכותיים מהארץ. בנוסף, ישתתפו בגיוס בעלי עניין ונושא משרה של החברה.
סלקט ביומד נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי של 97 מיליון שקל בלבד. המניה מדשדשת כבר יותר משנה בין 96 אג' ל-160 אג'. מתחילת השנה המניה המשיכה בדשדוש ונותרה למעשה ללא שינוי.
סלקט עוסקת בימים אלו בהכנות האחרונות לקראת הניסוי הקליני הראשון שלה. לאחרונה הודיעה, כי קיבלה אישור הלסינקי ממרכז רפואי שניידר בפתח תקוה, לביצוע ניסוי בבני אדם, במתנדבים בריאים, בדגימות המיועדות להשתלת מוח עצם. במסגרת הניסוי, יילקחו ממתנדבים בריאים דגימות דם היקפי ותבוצע בהם הפרדה סלקטיבית של תאי גזע בטכנולוגיה הייחודית של סלקט, לפי הפרוטוקול הקליני של החברה.
בנוסף, חתמה סלקט הסכם עם בית החולים רמב"ם לביצוע ניסוי שלב 1-2 בבני אדם. לאחר ניסויים פרה קליניים נרחבים שביצעה החברה והצגת תוצאות מוצלחות במיוחד בשימוש בטכנולוגיה שפיתחה, ובהמשך לניסויי כיול שנערכו תחת אישור וועדת הלסינקי המקומית, בכוונת החברה והחוקרים לבצע את הניסוי בחולי לאוקמיה הזקוקים להשתלת מח עצם.
רונן טויטו, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים של החברה: "אנו מברכים על הבעת האמון של משקיעים איכותיים זרים ומקומיים בחברה, במיוחד בתקופה של חוסר יציבות בשווקי העולם. מבנה הגיוס הכולל מחיר מניה בפרמיה ואופציה למימוש ב 2.1 ₪ מסמל את התקדמותה של החברה. ההון שגויס יאפשר לחברה להתקדם בתוכניות הקליניות והעסקיות שלה. לרבות, רישום של המניות בנאסד"ק בארה"ב כפי שדווח על ידי החברה בעבר".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  מניה עם פוטנציאל לטווח ארוך וסיכון סיכוי גבוה. בהצלחה (ל"ת)
  חובב 15/02/2016 20:27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  עוד חברה בדרך לגיוס בדיסקאונט 50 אחוז בנסדק
  זהיר 15/02/2016 19:18
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אין שום שוק בארה״ב די עם מכירת האשליות
  סגור