מניית הכשרת הישוב
3,950
0%
נכון ל: 15/10/2026
- -2.7%
- -0.59%
- 9.55%
- 1,598,514
- 6.18
מצבת החזקות בעלי עניין
| שם בעל העניין | סוג | שם הנייר | תאריך פעולה | % בהון | % בהצבעה | החזקות ע.נ | שווי החזקות (אלפי ₪) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| נמרודי-עזבון... | פרטי | הכשרת הישוב | 28/07/2024 | 24.96 | 24.96 | 10,096,965 | 400,950 |
| נמרודי עופר... | פרטי | הכשרת הישוב | 05/06/2026 | 24.11 | 24.11 | 9,754,922 | 387,368 |
| וילנר מוריס... | פרטי | הכשרת הישוב | 30/09/2026 | 14.72 | 14.72 | 5,957,922 | 236,589 |
| מנורה-ק.גמל... | קופ"ג | הכשרת הישוב | 19/08/2026 | 6.24 | 6.24 | 2,526,101 | 100,311 |
| הפניקס-ק.גמל... | קופ"ג | הכשרת הישוב | 30/06/2026 | 4.71 | 4.71 | 1,907,467 | 75,746 |
| הפניקס-ע.שוק... | עושה שוק | הכשרת הישוב | 07/07/2026 | 2.32 | 2.32 | 937,610 | 37,232 |
| אורסי נאמ'נמרו... | פרטי | הכשרת הישוב | 31/05/2011 | 1.58 | 1.66 | 597,000 | 23,707 |
| הפניקס-נוסטרו... | חשבון נוסטרו | הכשרת הישוב | 30/06/2026 | 0.5 | 0.5 | 203,654 | 8,087 |
| הפניקס-ק.נאמ... | ק. נאמנות | הכשרת הישוב | 30/06/2026 | 0.5 | 0.5 | 201,778 | 8,013 |
| נמרודי ברנט יע... | פרטי | הכשרת הישוב | 31/05/2011 | 0.35 | 0.37 | 132,000 | 5,242 |
| נמרודי-רינות ס... | פרטי | הכשרת הישוב | 05/04/2020 | 0.3 | 0.32 | 114,567 | 4,549 |
| ויסברג רון... | פרטי | הכשרת הישוב | 09/02/2026 | 0.1 | 0.1 | 42,000 | 1,668 |
| ויסברג לירון | פרטי | הכשרת הישוב | 01/08/2007 | 0.08 | 0.09 | 30,000 | 1,191 |
| ויסברג ליטל | פרטי | הכשרת הישוב | 01/08/2007 | 0.08 | 0.09 | 30,000 | 1,191 |
| ויסברג נמרוד | פרטי | הכשרת הישוב | 01/08/2007 | 0.08 | 0.09 | 30,000 | 1,191 |
התפלגות בעלי עניין
| % בהון | מספר מחזיקים | שווי החזקות (אלפי ₪) | |
|---|---|---|---|
| מוסדים | 14.27 | 5 | 229,389.18 |
| בעלי עניין | 66.36 | 12 | 1,063,720.86 |
| ציבור | 19.37 | -- | 313,901.91 |
ריכוז תנועות בעלי עניין
- 30 יום
- 90 יום
- 180 יום
- 365 יום
לא בוצעו עסקאות במהלך תקופה זו
ריכוז קרנות מחזיקות
| מספר קרנות | % קרנות מחזיקות | החזקות ע.נ | שווי החזקות (אלפי ₪) |
|---|---|---|---|
| 14 | 0.56 | 227,350 | 8,996.24 |
התפלגות קרנות מחזיקות
| קטגוריה | % בהון | שווי החזקות(אלפי ₪) |
|---|---|---|
| איילון | 2.78 | 44,729 |
| מגדל | 1.05 | 16,963 |
| מיטב | 0.44 | 7,047 |
| הראל | 0.43 | 7,017 |
| קסם | 0.34 | 5,543 |
פירוט קרנות מחזיקות
| שם הקרן | % מהקרן | % מהון החברה | יתרת ערך נקוב | |
|---|---|---|---|---|
| איילון | 2.78 | -- | 1,123,317 | |
| מגדל | 1.05 | -- | 425,480 | |
| מיטב | 0.44 | -- | 176,760 | |
| הראל | 0.43 | -- | 175,995 | |
| קסם | 0.34 | -- | 139,036 | |
| אילים | 0.21 | -- | 85,731 | |
| תמיר פישמן | 0.18 | -- | 73,572 |