דש ברוקראז' החל לסקר את גיוון: "החלום הגדול של החברה נסדק"

ראש מחלקת המחקר ערן יעקובי מספק למפתחת גלולת המצלמה מחיר יעד של 20.5 דולר, אפסייד של 10.6% על מחיר הסגירה אתמול בארה"ב. ביחס למגעים למכירת החברה: "תג מחיר של 700-750 מיליון דולר הינם סבירים"
|
גיוון גלולת מצלמה פילקאם, צילום: יח"צ

בית ההשקעות דש ברוקראז' החל היום לסקר את מניית {גיוון} אימג'ינג מקבוצת IDB. הסקירה שבוצעה עם בית ההשקעות קוקירמן נוקבת במחיר יעד של 20.5 דולר למניה המשקף למפתחת גלולת המצלמה שווי של 650 מיליון דולר. במונחי אפסייד, מחיר היעד גבוה ב-10.6% ממחיר הסגירה של המניה אתמול בארה"ב.

לדברי מנהל מחלקת המחקר ערן יעקובי, "ברור כי החלום הגדול נסדק. לא ניתן להפחית מעוצמת רעידת האדמה שהחברה עוברת". יעקובי מציין כי "קיים הבדל מהותי, תדמיתי ועסקי גם יחד בחברה המתיימרת להשתלב בקו הבדיקות הראשון של בדיקות סקר לסרטן המעי הגס, לבין חברה המסתפקת בהשתלבות בבדיקות הפונות לקהל יעד מצומצם בהרבה".

עוד מציין יעקובי כי מדובר בחברה יציבה, רווחית לאורך שנים בעלת יכולות שיווק מוכחות ומערך משומן של עבודה מול חברות לקבלת כיסוי ביטוחי. אחד ממוצרי הערך של החברה הוא גלולת ה-PillCAM Colon 2 אשר סיכויי ההצלחה בקבלת FDA להערכתו של יעקובי הינם גבוהים מ-50%.

תשומת לב מיוחדת מקדיש יעקובי למגעים שמנהלת גיוון למכירתה ולדבריו תג מחיר של 700-750 מיליון דולר הינם סבירים לעסקה מסוג זה, כולל פרמיית שליטה. בדש ברוקראז' מניחים צמיחה מוגברת בשנים 2015-2016. בשנים אלו החברה תציג רווחיות תפעולית של 18% לעומת 13% כיום.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות