אחד מכתבי המטה הארצי: "מערכת היחסים ביניהם היתה קשה, וחוץ מאשר ללכת מכות - הכל קרה, כולל גידופים"; המטה הארצי: "בימים הקרובים ימ

אחד מכתבי המטה הארצי: "מערכת היחסים ביניהם היתה קשה, וחוץ מאשר ללכת מכות - הכל קרה, כולל גידופים"; המטה הארצי: "בימים הקרובים ימונה מישהו במקומם והשניים ישובצו בתפקידים אחרים במשטרה"
|
אחד מכתבי המטה הארצי: "מערכת היחסים ביניהם היתה קשה, וחוץ מאשר ללכת מכות - הכל קרה, כולל גידופים"; המטה הארצי: "בימים הקרובים ימ
מפכ"ל המשטרה, רנ"צ דודי כהן, החליט לטפל בחיכוכים שבין שניים מראשי מערך הדוברות של המשטרה, וכמעשה אלכסנדר הגדול חתך את הקשר הגורדי: כשבועיים לאחר הפרסום באייס על הסכסוך בין ראש מערך ההסברה, מאיר בן-ישי, לבין דוברת המטה הארצי, עינת גיל צוברי, הדיח אתמול המפכ"ל כהן את השניים, ובמשך השבוע יודיע על איוש התפקידים.

בשיחות עימם סיפרו כתבי המטה הארצי על היחסים הקשים בין השניים, שהשפיעו לרעה גם על הסיקור. אחד הכתבים אמר היום כי "מערכת היחסים ביניהם היתה קשה, וחוץ מאשר ללכת מכות - הכל קרה, כולל גידופים. היה אי-רצון ואולי אי-יכולת לעבוד יחד, ממש כמו זוג שהולך לרבנות".

בניגוד להערכות בין הכתבים, לפיהן מי שימצא את דרכו החוצה מבין השניים הוא בן-ישי - בשל יחסיה ההדוקים של צוברי עם שירה ליברמן, דוברת המפכ"ל כהן - החליט כהן על עזיבת שני הניצים, ואלו ישתלבו בתפקידים אחרים במשטרה.

לפניית אייס, הביע ותיק כתבי המשטרה אורי כהן אהרונוב תקווה כי "המשטרה תהיה מסוגלת ליצר דוברות שתתאים לעולם התקשורת המודרני, ולא תציג את אותה גברת בשינוי אדרת".

מדוברות המטה הארצי נמסר כי "המפכ"ל החליט שהשניים סיימו את תפקידם. בימים הקרובים יתמנה מישהו במקומם והשניים ישובצו בתפקידים אחרים במשטרה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות