בורסה גרף נותנת לך מידע בזמן אמת

במסגרת המאמצים לשרת את צרכיהם של קהל הלקוחות והסוחרים על שלל גווניהם, החליטה בורסהגרף לספק מידע בזמן אמת.
|
(1)
אייל גורביץ'

כיום, מערכות המספקות מידע בזמן אמת עולות כסף רב שלא תמיד נמצא בהישג יד עבור המשקיע הקטן.

בורסהגרף מצאה עבורך פיתרון מושלם ומשתלם. החל מהגרסה החדשה, גירסה 4.7 אותה באפשרותך להוריד כבר כעת, תוכל לקבל גם אתה ציטוטי מניות ואופציות בזמן אמת. עם פתיחת התוכנה תוכל לראות בפינה השמאלית העליונה של המסך כפתור עם הסמל "R". Real time. לחיצה על כפתור זה תפתח חלון ובו יוצג מחירו הנוכחי של הנכס בזמן אמת כאשר הגרף יתעדכן בו זמנית. יחד עם זאת יוצג ספר הפקודות שיכלול את שלושת הביקושים ושלושת ההיצעים הראשונים. בגירסת פרו הציטוט גם יעדכן את הגרף התוך יומי של המניה או האופציה.

פיתוח נוסף לנוחיות המשתמשים בתיקי ההשקעות ורשימות המעקב ולהתאמת השימוש בתוכנה לכל משתמש, נוספה לגירסה זו טבלת ריכוז התראות. הטבלה מופיעה כאשר לוחצים על לחצן ההתראה שממוקם בצד שמאל בחלקה התחתון של התוכנה. ניתן לראות שכל התראה כוללת את התיק אליו היא משתייכת, המניה והרמה שנשברה (התראה לשבירת רמה מעלה או מטה). על מנת למחוק באופן קבוע התראות יש להיכנס לתיק האישי המתאים ולבצע איפוס של ההתראה. לחיצה כפולה מתוך טבלת ריכוז ההתראות על שם נייר תפתח את הגרף של הנייר ולחיצה כפולה על שם התיק תבצע פתיחה של התיק.

אנו מקווים שהשיפורים הקיימים כמו גם הגרסה המהפכנית שאנו מתכננים להוציא בחודשים הקרובים עם שלל הפתעות ושיפורים, יוכלו לקצר את הדרך להחלטות טובות, נכונות ורווחיות

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בורסה זמן אמת (ל"ת)
  סבן דוד 23/04/2012 12:20
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות