נאויטס מדווחת על גידול משמעותי בכמות חביות הנפט בתגלית יקוטיאן

דוח משאבים לתגלית יוקאטאן של נאוויטס במפרץ מקסיקו מצביע על עלייה בהיקף המשאבים, מ-15 לכ-49 מיליון חביות נפט
 | 
אוניית קידוח של נאוויטס, צילום: LLOG
נאוויטס פטר יהש +1.21% נאוויטס פטר 1,258 +1.21% נאוויטס פטר יהש בסיס:1,243 פתיחה:1,243 גבוה:1,260 נמוך:1,207 תמורה:176,895 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  מעדכנת את דו"ח המשאבים המותנים לתגלית יקוטיאן במפרץ מקסיקו שמצביע על עלייה משמועתית בהיקף המשאבים. הצפי הקודם בתגלית היה לכ-15 מיליון חביות בלבד אולם לאחר בדיקה חוזרת של התגלית עלה הצפי לבין 47 ל-49 מיליון חביות נפט.
תגלית יוקאטאן סמוכה לתגלית שיננדואה שמכילה כ-155 מיליון חביות, וההיקף הכולל של המשאבים המותנים בשתי התגליות הסמוכות המיועדות ככל הנראה לפיתוח משותף הוא כ-204 מיליון חביות נפט. 
דוח משאבים זה מגדיל את חלקה של נאוויטס פטרוליום בתגליות המוכחות שיננדואה ויוקאטאן לכ-47 מיליון חביות נפט ואת חלקה בכלל התגליות, בהן היא מחזיקה במפרץ מקסיקו, לכ-112 מיליון חביות נפט.
תגלית יוקאטאן הינה תגלית נפט מוכחת הממוקמת כ-175 מייל דרומית ללואיזיאנה, במים העמוקים של מפרץ מקסיקו, ארה"ב, במרחק של כ-5 קילומטר מתגלית שינדדואה (ראו מפה מצורפת). על פי הערכת נאוויטס פטרוליום, פיתוח משותף של הפרויקטים שיננדואה ויוקאטאן, בהם היא מחזיקה ב-23.1%, יאפשר סינרגיה בניצול תשתיות משותפות והפחתת עלויות הפיתוח היחסיות לכל פרויקט.
נכסי נאוויקס במפרץ מקסיקו
"דוח המשאבים המותנים של NSAI לתגלית יוקאטאן מצביע על עלייה משמעותית בהיקף המשאבים ותומך בפיתוח עתידי משותף של שני המאגרים שיננדואה ויוקאטאן תוך חיסכון משמעותי בעלויות הפיתוח. אנו נמשיך לפעול לאיתור וניצול ההזדמנויות הייחודיות הקיימות כיום בשוק האמריקאי ולפיתוחן יחד עם שותפינו", אמר יו"ר נאוויטס פטרוליום, גדעון תדמור.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה