מודיעין אנרגיה מצאה סימני פטרוליום בקליפורניה - מזנקת 12%

"ניתוח ראשוני של הממצאים הביא את מפעילת הקידוח למסקנה שקיימים סימני פטרוליום משמעותיים" המליצה לשותפים על ביצוע מבחני הפקה
|
(1)
קידוח נפט, צילום: Istock
מודיעין אנרגיה דיווחה היום (ב') בצהריים על מציאת סימני פטרוליום משמעותיים בקידוח 1-31 Bordeaux בפרויקט Grapevine, בקליפורניה שבארה"ב. לאחר הדיווח, מודיעין יהש -0.71% מודיעין יהש 923.5 -0.71% מודיעין יהש בסיס:930.1 פתיחה:930.1 גבוה:930.1 נמוך:920 תמורה:105,002 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אשר נכנסו להפסקת מסחר וחזרו להיסחר בשעה 12:09 מזנקות כעת ב-12% בבורסה.
בהמשך לדיווחים הקודמים של השותפות בעניין התחלת ביצוע הקידוח, מפעילת הפרויקט דיווחה על הגעת הקידוח לעומקו הסופי, כאשר במהלכו בוצעו בדיקות ונלקחו דגימות, מהן עולה כי קיימים סימני פטרוליום (נפט) משמעותיים בקידוח. "ניתוח ראשוני של הממצאים שנאספו תוך כדי קדיחה וניתוח הלוגים החשמליים הביא את מפעילת הקידוח למסקנה שקיימים סימני פטרוליום משמעותיים בקידוח ובעקבות כך היא המליצה לשותפים על ביצוע מבחני הפקה" דיווחה השותפות.
מודיעין מבהירה כי טרם בוצעו מבחני הפקה בקידוח וסימני גז או נפט אינם מעידים על קיומו של ממצא כלשהו המאפשר הפקה מסחרית. עם זאת, לאור האמור לעיל, השותפים בפרויקט החליטו לבצע מבחני הפקה בקידוח, אשר טרם נקבעו המועד והתכנית המפורטת לביצועם.
מבחני ההפקה צפויים להתחיל בשבועות הקרובים עם השלמת הכנת תכנית הביצוע, כאשר לפני התחלת ביצוע מבחני ההפקה בפועל תפרסם השותפות פירוט בדבר התכנית.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  לא יהיה כלום כי
  השרוף 23/04/2018 15:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אין כלום זולת דמי מפעיל והמשך העבודה בעיניים קידוח לא כלכלי
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות