ברקע לדיווחים על עלייה במלאים, הנפט רשם ירידות של 1.6%

 | 
הנוזל השחור
מחיר הנפט ירד היום לאור התחדשות החששות מפני הגדילה בהיצע היתר בארה"ב. מחיר הנפט הוזל בשיעור של 1.6% לכדי מחיר של 45.2 דולר לחבית נפט. מחירו של הנוזל השחור ירד בכמעט 10% בחודש האחרון לאחר שבאמצע חודש יוני מחירו היה מעל ל-50 דולר לחבית. 
על פי דיווחים של חברת המחקר Genscape, בשבוע האחרון במערב ארה"ב גדלה התפוקה לכדי 26,460 חביות. בתחום הביקוש, על פי מחלקת המחקר של גולדמן זאקס, רשמה בדו"ח שהוציאה למשקיעים כי העלייה שנרשמת בקיץ בדרישה לדלק על סוגיו השונים במדינה אינה מספיקה בכדי להקטין את המלאים.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
על פי הדו"ח עלייה בדרישה למוצרים מבוססי נפט (פלסטיק, הדברה וכיוצא בזה) הגדילה את הדרישה לנפט במדינה, אך גם ההערכנתנו על עלייה בדרישה של 800 אלף חביות ליום אינה מספקת. 
לאחר המסחר מחר יתפרסם דו"ח המלאים של ארגון הנפט האמריקני (API) שירמוז על השינוי המשמעותי בכמות המלאים האמריקנית. ביום רביעי משרד האנרגיה הממשלתי כבר יפרסם את השינוי השבועי הרשמי. 
נציין כי בעבר איומים אסטרטגיים וגיאו פוליטיים במזרח התיכון היו גורמים לעלייה חדה במחיר הנפט. והנה נראה שלא כך המצב היום. מחיר הנפט לא רשם תנודתיות חדה מדי לאור ניסיון המהפכה בתורכיה בסופ"ש האחרון
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה