אופנהיימר מספק מחיר יעד לנייס: תעלה ל-100 דולר

באופנהיימר מעלים את מחיר היעד על נייס בעקבות מפגש עם הנהלת החברה; מצפים לתשואה של 15% במניה
 |  (1)
ברק עילם, צילום: CRC Media
באופנהיימר מעלים את מחיר היעד על נייס בעקבות מפגש עם הנהלת החברה. להערכתם האנליסטים של אופנהיימר המניה צפויה לעלות ב-15% למחיר של 100 דולר, המבטא שווי שוק של כ-6 מיליארד דולר. מנכ"ל נייס ברק עילם נכנס לתפקידו לפני כשנתיים ומעל שוויה של נייס יותר מהוכפל.
"אנו מדרגים את מניית NICE בהמלצת Outperform ומעלים את מחיר היעד ל-100$, בעקבות פגישה עם הנהלת החברה",  מסבירים באופנהיימר , "חטיבת Customer  Engagementהמרכזית של החברה ממשיכה ליהנות מביקושים חזקים לאור הרחבת יכולות טכנולוגיות במרכזיות שירות, כולל יישום פתרונות אנליטיים ומעבר לענן.
"פלטפורמת הענן CXone  שהושקה בתחילת השנה, צוברת תאוצה וצפויה להאיץ את תהליכי המעבר לענן של לקוחות החברה. החטיבה הפיננסית של נייס Financial Crime and Compliance  נהנית מביקושים ערים בסביבת הגברת הרגולציה במגזר הפיננסי. אנו מצפים להמשך צמיחה גבוהה בהכנסות נייס, לצד השיפור ברווחיות, וממליצים על מניית החברה לאור פוטנציאל גדול בפעילותה המגוונת.
 
"פעילות נייס מתאפיינת בהשקעות גדולות במחקר ובפיתוח, המקנה לחברה יתרונות תחרותיים בתחומים חדשניים כגון בינה מלאכותית ואוטומציה. רכישת חברתinContact מאפשרת לנייס ליהנות ממעבר לקוחותיה הארגוניים לענן, כאשר השקת פלטפורמת CXone מאיצה תהליכים אלה. אנו מזהים הזדמנות עסקית עבור נייס כתוצאה מפשיטת הרגל של Avaya, ספקית מובילה של ציוד למרכזיות שירות.
 
"בפעילות מניעת הונאות פיננסיות (אקטימייז) ממשיכים לקוחות נייס לסבול מאיומי מתקפות, במקביל לדרישות מחמירות של הרגולציה. הרגולציה אינה מראה סימני נסיגה גם בממשל האמריקאי החדש, לצד הגברת הרגולציה באירופה. הזדמנות נוספת עבור החטיבה הפיננסית של נייס טמונה בהתרחבות בקרב מוסדות פיננסיים קטנים ובינוניים ובהשקת פתרונות חדשים.
 
"חברת נייס הציגה שיפור ברווחיות בשנים האחרונות, לאור מכירת פעילותה בתחום הביטחוני והתייעלות תפעולית. אנו צופים שיפור בשיעור הרווח התפעולי של נייס לרמה של 28%, שאפיינה את פעילותה בשנת 2016, בטרם רכישת inContact, ובכך מעלים את תחזית הרווח הנקי לשנת 2019 מ-4.85$ ל-5.00$ למניה, עם שמירה על תחזית ההכנסות ברמה שמרנית של 1.55 מיליארד דולר. אנו משמרים את המלצת Outperform על מניית NICE, ומעלים את מחיר היעד מ-90$ ל-100$, בהתבסס על מכפיל 20 לתחזית הרווח המעודכנת ל-2019, וצופים המשך התקדמות החברה ביישום תכניתה האסטרטגית על מנת להגיע להכנסות של כ2  מיליארד דולר, תוך מינוף חזק של רווחיות".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  כי פ@קינג עשו אותנו באצ...
  נראה להם 15/12/2017 01:12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הם קנו נייס בהרבה סחורה ומצפים על מי לעשות כעת סיבוב בגרע שהמניה תעלה 10% הם מעיפים אותה ואז יוציאו סקירה שהמניה יקרה מאד לצריכה לרדת לשווי אמיתי -15% בקיצור הכל נוכלות
  סגור