החברה הלוהטת של השנה האחרונה דיווחה על תוצאותיה לרבעון האחרון

 | 
בואינג, צילום: יח"צ
הלהיט של השנה האחרונה, חברת בואינג (סימול:BA) דיווחה היום על תוצאותיה לרבעון האחרון והצליחה להכות במעט את התחזיות המוקדמות. ע"פ הדו"חות רווחי החברה ברבעון הנוכחי הסתכמו בכ-2.72 דולר למניה, לעומת צפי מוקדם של 2.66 דולר למניה, הכנסות החברה הסתכמו ב-24.3 מיליארד דולר, לעומת צפי של 23.9 מיליארד דולר. למרות הדו"ח החיובי, מניית החברה הגיבה בירידות של 2.8% הערב.
החברה העלתה את תחזית הרווח השנתית, וכרגע הרווח ל-2017 צפוי להסתכם בין 11.2 דולר למניה ל-11.4 דולר למניה. החברה מסבירה כי ההתאמה כלפי מעלה נובעת משיעורי מס נמוכים מהצפוי.
ע"פ הדו"חות בואינג מסרה  ברבעון האחרון  מספר שיא של 202 מטוסים מסחריים, והגדילה משמעותית את ייצור דגם ה-737 MAX  של החברה. הרבעון הסתיים בצבר הזמנות של 474 מיליארד דולר, הכולל 16 מיליארד דולר ברבעון, לעומת 482 מיליארד דולר ברבעון הקודם.
מניית החברה הייתה מהבולטות ביותר בשנה האחרונה. מאז השפל בספטמבר 2016 החברה השלימה זינוק של מעל 111%, ונסחרת קרוב לשיא כל הזמנים ברמה של 280 דולר. הסנטימנט החיובי בא ברקע לתוכניותיו של טראמפ להורדת מיסים, וכן המתיחויות הגיאופוליטיות מסביב לעולם מגבירים את הביקוש לחלקי חילוף מהחברה.
הגרף המדהים של החברה בשנה האחרונה, הזדמנות או בלון מנופח?
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה