הפחד מאמזון היה מוגזם? הום דיפו העלתה את תחזית המכירות

 | 
עונת הדו"חות
עונת הדו"חות הנוכחית ממשיכה לספק דרמות והפעם הגיעה תורה של הום דיפו - חברת ה"עשה זאת בעצמך" הגדולה בעולם. בשורה העליונה, החברה רשמה את הרווח הגבוה ביותר שלה אי פעם, ברקע לעלייה בביקוש האמריקנים לבתים חדשים. כמו כן, החברה שיפרה את התחזית שלה להמשך השנה. נציין כי הדו"ח החזק של הום דיפו מופיע דווקא באווירה שלילית בה חברות הריטייל והביגוד בארה"ב נאבקות בגידול ההזמנות של מוצרים דרך האינטרנט.
בנושא זה, באמצע יולי האחרון, חברת האחזקות סירס הולדינגס (סימול: SHLD) הודיעה כי תשתף פעולה עם חברת אמזון (סימול: AMZN) בנוגע למכירה של מוצרי ריהוט וציוד הבית שברשותה תחת המותג "Kenmore". לנוכח ידיעה זו, מניית הום דיפו דאז נפלה ביותר מ-4%. 
בתוך כך, הנהלת הום דיפו הגדילה את תחזית המכירות שלה לגידול של יותר מ-5%, שנה על פני שנה. מניית הום דיפו (סימול: HD) רושמת כעת ירידות קלות. מתחילת השנה, מניית החברה רשמה עליות של כמעט 15%. 
בשורה התחתונה החברה רשמה רווח של 2.25 דולר, לעומת צפי של 2.22 דולר. הכנסות החברה הגיעו לכדי 28.1 מיליארד דולר, לעומת צפי של 27.8 מיליארד. מכירות החנויות הקיימות עלו 6.3% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, לעומת צפי של 4.9%.
ההכנסות הציגו גידול של 6.2% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. רווחי החברה רשמו עליה של 14% אל מול שנה שעברה. 
עוד בעונת הדו"חות, ענקית הקמעונות טרגט (סימול: TGT) צפויה לפרסם את הדו"ח לרבעון השני ביום רביעי לפני פתיחת המסחר. ב-UBS מאמינים כי המותג הפרטי של החברה יכול להביא את הדו"ח להציג הכנסות ורווחים גבוהים מהצפוי. מנהלי החברה טענו מכבר כי יציגו 13 מותגים פרטיים בשלוש השנים הקרובות. 
טרגט סובלת מהעלייה ברכישת בגדים מהאינטרנט. ברבעון הקרוב, החברה צפויה להציג רווחים של 1.19 דולר למניה, לעומת רווח של 1.23 דולר אשתקד. הכנסות החברה צפויות להגיע לידי 16.3 מיליארד דולר, לעומת 16.2 מיליארד אשתקד. 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה