סיסקו חושפת מערך תקשורת מהפכני - "יצור הזדמנויות חדשות בכל מקום"

סיסקו חשפה השבוע את פתרון התקשורת שלטענתה הוא העתיד  – מערך חדשני המתאים עצמו, לומד ומתפתח בהתאם לצרכי החברות והארגונים

 | 
סיסקו, צילום: נעה מגר
במסיבת עיתונאים חגיגית שנערכה השבוע בסן פרנסיסקו, הכריז מנכ"ל סיסקו העולמית, צ'אק רובינס, על השקתם של פתרונות תקשורת מהפכניים שלטענת החברה המייצגים את אחת מפריצות הדרך המשמעותיות ביותר בתקשורת הארגונית, המשקפים את מימוש חזונה של סיסקו ליצור מערכת אינטואיטיבית הצופה פעולות, בולמת סיכוני אבטחה בשלביהם הראשונים וממשיכה להתפתח וללמוד לאורך הזמן.
מטרת הרשת החדשה היא להתאים את מערכי התקשורת הנוכחים עבור העידן שבו מהנדסי הרשת המנהלים כיום מאות התקנים יידרשו לנהל מיליוני התקנים עד שנת 2020. המערכת החדשה אינטואיטיבית, לומדת ומתאימה עצמה באופן רציף ומנהלת תהליכים באופן אוטומטי, כל זאת על מנת לבצע אופטימזציה בתפעול מערך ה-IT הארגוני והגנה בפני מערך איומי הסייבר.
כיום, רוב המכריע של תעבורת האינטרנט העולמית רץ על רשתות של סיסקו, ולכן עשו בחברה שימוש במידע זה על מנת ללכוד ולנתח את הנתונים רבי הערך האלה עם תובנות שהיא מספקת למחלקות המחשוב במטרה לאתר מצבים חריגים ולצפות בעיות בזמן אמת מבלי להתפשר על הפרטיות.  המעבר מרשת המתמקדת בחומרה לכזו המונעת ומבוססת על ידי תוכנה יאפשר ללקוחות לחוות קפיצת מדרגה משמעותית מבחינת גמישות, תפוקה וביצועים.
הרשת האינטואיטבית היא פלטפורמה חכמה ובטוחה ביותר הפועלת על סמך כוונות ושואבת את המידע שלה מההקשר:
1. כוונה: רישות מבוסס כוונות מאפשר למחשוב לעבור מתהליכים מסורתיים ומסורבלים למיכון הכוונה, כלומר לנהל מיליוני התקנים תוך דקות, פיתוח חיוני המסייע לארגונים לנווט בנוף הטכנולוגי של ימינו המשתנה כל העת.
2. הקשר: פירוש נתונים בהקשר הנכון הוא שמאפשר לרשת לספק תובנות חדשות. לא רק הנתונים חשובים אלא ההקשר שסביבם – ה"מי", "מה", "מתי", "איפה" ו"כיצד". הרשת האינטואיטיבית מפרשת את כל אלה והתוצאה היא אבטחה מתקדמת יותר, חוויות מותאמות יותר ופעולות מהירות יותר.
3. אינטואיציה: הרשת החדשה מספקת למידת מכונה בהיקף רחב. סיסקו משתמשת בכמות הנתונים העצומה הזורמת ברשתותיה ברחבי העולם עם למידת מכונה מובנית ומתירה את הרסן מהנתונים על מנת לאפשר תובנות פרדיקטיביות שניתן לנקוט בפעולה לגביהן.
צ'אק רובינס מנכ"ל סיסקו העולמית אמר כי "הרשת  מעולם לא הייתה יותר קריטית להצלחה עסקית ומעולם לא הייתה נתונה לכך כך הרבה לחצים. יצירת רשת אינטואיטיבית יותר מאפשרת לנו ליצור פלטפורמה חכמה עם מערך אבטחה מתקדם ללא תחרות. פלטפורמה חדשה זו תקדם עסקים להתקדם ותיצור הזדמנויות חדשות בכל מקום".
דיוויד גקלר, סמנכ"ל בכיר להנדסה בסיסקו הוסיף כי "פתרון סיסקו לאנליטיקה על תעבורה מוצפנת פותרת את אתגרי אבטחת המידע של הרשתות המודרניות, בעיה אשר נחשבה בעבר כבעיה בלתי פתירה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה