רשימת קניה: 3 מניות שמומלצות ע"י האנליסטים הטובים בעולם

חיזוק לתיק ההשקעות - האנליסטים שהוכיחו יכולת פגיעה מרשימה במיוחד מסמנים מניות עם פוטנציאל אפסייד נאה בהחלט
 |  (2)
המלצות חמות
שוקי המניות מעבר לים קיבלו לאחרונה רוח גבית מתוצאות סבב הבחירות הראשון בצרפת (שיוכרע ביום ראשון הקרוב, 7 במאי), ונסחרו כשבאויר הייתה תחושת הקלה בנוגע להמשך יציבותו של גוש האירו. העליות החדות והשיאים שרשמו המדדים המובילים מתחו עוד יותר את רמת התמחור באפיק המנייתי, שהייתה גבוהה עוד קודם לכן.
האמנם, 'פחד הגבהים' בשווקים לא מונע מהמשקיעים לתור אחר מניות שעדיין נותר בהן פוטנציאל להשיג תשואה חיובית. בייחוד בתקופה זו, בחירת המניות הינה מלאכה לא פשוטה כלל וכזו שטומנת בחובה סיכון גבוה במיוחד. עם זאת ולמרות הסיכון הכרוך בכך, במידה והוחלט על השקעה, רצוי לעשות את זה עם הטובים ביותר.
לצורך כך הבאנו בפניכם 3 מניות מומלצות לפי האנליסטים שמדורגים בצמרת הטבלה של 'TipRanks', אתר ניתוח המלצות אנליסטים שהוקם מתוך מטרה להביא למשקיעים מערכת שמדרגת את האנליסטים לפי יכולת הפגיעה שלהם, כדי שנדע האם רצוי לפעול על פי אותם אנליסטים או דווקא להיזהר - מאנליסט שעומד על יכולת פגיעה הנמוכה מ-50% כנראה שמוטב להתרחק, אך מה לגבי אנליסט שיכולת הפגיעה שלו עומדת על 80-70%? זה כבר סיפור אחר.
1. מרק מילר, אנליסט בבנק ההשקעות 'בנצ'מרק' וזה המדורג במקום ה-2 והמכובד מבין למעלה מ-4,500 אנליסטים באתר. הדירוג המרשים של מילר מגיע בזכות יחס הצלחה של 84% על המניות אותן בחר ותשואה ממוצעת לא פחות מרשימה של 33% על כל המלצה. מילר, שבוחר לרוב מניות מתחום הטכנולוגיה עושה זאת גם הפעם כאשר מסמן את מניית II-VI (סימול בנאסד"ק: IIVI) העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק חומרים עבורים יישומים תעשייתים, רפואיים, צבאיים, אוויריים ואבטחה בכל העולם. האנליסט המוערך מחזיק במניה בהמלצת 'קניה' כאשר מציב מחיר יעד של 34 דולר, המשקף אפסייד של כ-24% על מחירה הנוכחי בארה"ב. נציין כי גם העובדה שמניית החברה ביצעה מהלך עליות של 32% במהלך 12 החודשים האחרונים, לא מרתיעה את מילר מלצפות לאפסייד משמעותי נוסף.
2. רוברט ווטנהל, אנליסט וול סטריט בבנק ההשקעות 'RBC Capital' וזה המדורג במקום ה-6 מבין 4,559 אנליסטים הנמנים באתר. הדירוג של ווטנהל מגיע לאחר שצלח בלא פחות מ-82% מהעסקאות אותן בחר, כאשר לזה מתווסף נתון מרשים אחר של תשואה ממוצעת העומדת על כ-15% על המניות אותן סימן. האנליסט רואה הפעם פוטנציאל במניית 'Summit Materials' (סימול: SUM) המייצרת ומשווקת חומרי גלם שונים לתחום הבנייה וסלילת כבישים, כאשר מחזיק בהמלצת 'קניה' למניה עם מחיר יעד של 33 דולר. המחיר שמציב ווטנהל משקף אפסייד נאה של קצת מעל 17% על מחיר המניה הנוכחי. מתחילת השנה זינקה מניית החברה ב-18% לשווי שוק של 3.8 מיליארד דולר, נתון שעדיין כאמור לא מפריע לאנליסט המוערך לצפות לתשואה נוספת.
3. טי ג'י שולץ, אנליסט בבנק ההשקעות 'RBC Capital', וזה המדורג כעת במקום השלישי מבין כלל האנליסטים הנמנים באתר. הדירוג הגבוה של שולץ מגיע בזכות שני נתונים מוצלחים מרשימים במיוחד - יחס הצלחה של 80% על המניות אותן בחר, ותשואה ממוצעת של כ-20% על כל המלצה. שולץ בוחר הפעם במניית 'Energy Transfer Partners LP' (סימול: ETP) הפועלת בתחום מערכות קווי צינור ומסופים לאספקה ואגירה של גז טבעי ברחבי ארה"ב. האנליסט מחזיק בהמלצת 'קניה' למניה כאשר מציב מחיר יעד של 32 דולר, המשקף אפסייד נאה בהחלט של כ-38% על מחירה הנוכחי בשוק. ייתכן וכי התשואה השלילית שרשמה המניה ב-12 החודשים האחרונים (20%-) מאותתת לאנליסט כהזדמנות השקעה.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  המלצות
  שלי 07/05/2017 16:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קל להמליץ אח"כ יהיה להם תירוץ למה לא קרה!על חשבונינו
  סגור
 • 1.
  שמתי למעקב
  Ronen 06/05/2017 11:11
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נראה מה הם באמת שווים
  סגור