רשימת קניה: 3 מניות שמומלצות ע"י האנליסטים הטובים בעולם

חיזוק לתיק ההשקעות - האנליסטים שהוכיחו יכולת פגיעה מרשימה במיוחד מסמנים מניות עם פוטנציאל אפסייד נאה בהחלטה
 | 
מטרה, צילום: Pixabay
תוצאות הסיבוב הראשון בבחירות לנשיאות צרפת וההבנה כי התרחיש הקיצוני שאיים על יציבות גוש האירו ירד מהפרק נכון לעת עתה, סיפקו רוח גבית לשווקים הפיננסים מסביב לעולם שרשמו עד כה עוד שבוע של עליות. האמנם, במקביל להתחזקות המדדים, לא מעט נורות אזהרה דולקות בנוגע לרמות המחירים הגבוהות ונראה כי המתחים הגיאו-פוליטיים הגוברים לא תורמים למצב.
יחד עם זאת, 'פחד הגבהים' בשווקים לא מונע מהמשקיעים לתור אחר מניות שעדיין נותר בהן פוטנציאל להשיג תשואה חיובית. בייחוד בתקופה זו, בחירת המניות הינה מלאכה לא פשוטה כלל וכזו שטומנת בחובה סיכון גבוה במיוחד. עם זאת ולמרות הסיכון הכרוך בכך, במידה והוחלט על השקעה, רצוי לעשות את זה עם הטובים ביותר.
לצורך כך הבאנו בפניכם 3 מניות מומלצות לפי האנליסטים שמדורגים בצמרת הטבלה של 'TipRanks', אתר ניתוח המלצות אנליסטים שהוקם מתוך מטרה להביא למשקיעים מערכת שמדרגת את האנליסטים לפי יכולת הפגיעה שלהם, כדי שנדע האם רצוי לפעול על פי אותם אנליסטים או דווקא להיזהר - מאנליסט שעומד על יכולת פגיעה הנמוכה מ-50% כנראה שמוטב להתרחק, אך מה לגבי אנליסט שיכולת הפגיעה שלו עומדת על 80-70%? זה כבר סיפור אחר.
1. רוברט ווטנהל, אנליסט וול סטריט בבנק ההשקעות 'RBC Capital' וזה המדורג במקום הרביעי והמכובד מבין 4,559 אנליסטים הנמנים באתר. הדירוג של ווטנהל מגיע לאחר שזה צלח בלא פחות מ-84% מהעסקאות אותן בחר, כאשר לזה תוסיפו נתון מרשים אחר של תשואה ממוצעת העומדת על כ-16% על המניות אותן סימן. האנליסט המוערך מסמן הפעם את מניית 'Fortune Brands' (סימול: FBHS) העוסקת בייצור, שיווק ופיתוח מערכות אבטחה לשימושים ביתיים ומסחריים, ובין היתר מספקת גם ציוד כללי לבית. החברה שנתחת בשווי שוק של כ-10.1 מיליארד דולר לאחר שהוסיפה לערכה מעל ל-22% מאז תחילת השנה הנוכחית. ווטנהל מחזיק בהמלצת קנייה למניה עם מחיר יעד של 75 דולר, המשקף אפסייד של קצת יותר מ-14% על מחירה הנוכחי של המניה.
נציין כי ההמלצה מצד האנליסט מגיעה לאחר שהחברה פרסמה אמש את תוצאותייה הכספיות והיכתה את תחזיות האנליסטים בוול סטריט כשרשמה בשורה התחתונה רווח נקי של כ-77 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה ורווח למניה של 0.53 סנט לעומת צפי ל-0.46 סנט בלבד.
2. אלווירה סקוטו, גם היא אנליסטית בבנק ההשקעות 'RBC Capital' וזו המדורגת במקום החמישי מבין כלל האנליסטים המדורגים באתר. סקוטו זוכה במקום המכובד בזכות יחס הצלחה מרשים של 78% על המניות אותן בחרה, ותשואה ממוצעת נאה בהחלט של 24% על כל המלצה. האנליסטית מחזיקה בהמלצת 'קנייה' על מניית 'NGL Energy Partners' (סימול: NGL) העוסקת בהפצה, תפעול, מכירה וניהול של גז מסוג 'פרופיין' ברחבי ארה"ב. האנליסטית נוקבת במחיר יעד של 24 דולר למניה, המשקף אפסייד גבוה של 46% על מחיר המניה הנוכחי בוול סטריט.
יתכן כי האפסייד הגבוה שמספקת האנליסטית למניה, מגיעה לאחר שזו קרסה רק לפני יומיים בשיעור חד של 24% לאחר שהנהלת החברה עידכנה מטה את התחזיות לשנה הנוכחית בצורה משמעותית.
3.טי ג'י שולץ, אנליסט בבנק ההשקעות 'RBC Capital', וזה המדורג כעת במקום הראשון מבין 4,500 אנליסטים הנמנים באתר. הדירוג המרשים של שולץ מגיע בזכות יחס הצלחה טוב במיוחד של 81% על המניות אותן בחר, ותשואה ממוצעת של כ-21% על כל המלצה. שולץ עדכן את מחיר היעד למניית 'Kimbell Royalty Partners Lp' (סימול: KRP) ל-24 דולר, המשקף אפסייד נאה של 26% על מחירה הנוכחי. החברה פועלת בענף נכסי הגז והנפט ברחבי המדינה ואף מחזיקה בעלויות חלקיות על מספר מאגרים. KRP נסחרת כיום בשווי שוק של כ-308 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה