אלו חברות הענק שהציגו את הדו"חות הכספיים ביממה האחרונה

 | 
עונת הדו"חות
עונת הדו"חות בוול סטריט מציגה עד כה תוצאות חזקות של ענף הבנקאות והאשראי, כאשר אמש אמריקן אקספרס תוצאות גבוהות וטסה 5.9% זאת למרות שאיבדה את אחד מהלקוחות הגדולים שלה. היום בין מפרסמי הדו"חות ניתן לראות כמה חברות משמעותיות שפרסמו את דו"חותיהן הכספיים טרם פתיחת המסחר בוול סטריט:
1. ג'נרל אלקטריק (סימול: GE) - החברה התעשייתית הגדולה בעולם, המחזיקה בשווי שוק עצום של 263 מיליארד דולר, פרסמה את דו"חותייה הכספיים והציגה רווח מתואם של 0.21 דולר למניה במהלך הרבעון הראשון של השנה, וזאת לעומת צפי האנליסטים שעמד על רווח של 0.17 דולר בלבד. בנוסף לכך, החברה הודיעה כי הם ממשיכים לקדם את מיזוג חטיבת הנפט והגז שלה עם חברת בייקר יוז. המניה נפלה 2.4% בסחר בוול סטריט. 
2. האניוול אינטרנשיונאל (סימול: HON) - החברה בעלת שווי שוק של 94 מיליארד דולר פרסמה את דו"חותייה הכספיים לרבעון הראשון של השנה ועקפה את תחזיות האנליסטים. האניוול הציגה רווח רבעוני מתואם של 1.66 דולר למניה לעומת צפי של 1.62 דולר בלבד. גם בשורת ההכנסות החברה עקפה את תחזית האנליסטים. הביצועים החזקים של החברה נבעו בעיקר ממכירות גבוהות מהצפוי בתחומי האנרגיה וחלל אוויר וביטחון. המניה מזנקת 2.7% במסחר בוול סטריט.
3. ויזה (סימול: V) - חברת כרטיסי האשראי הגדולה בעולם המחזיקה בשווי שוק של 211 מיליארד דולר פרסמה אמש את דו"חותייה הכספיים לרבעון הראשון של השנה ודיווחה על רווח רבעוני מתואם של 0.86 דולר למניה, זאת לעומת צפי האנליסטים שעמד על 0.79 דולר בלבד. גם בשורת ההכנסות החברה עקפה את תחזית האנליסטים. בנוסף לכך, החברה הודיעה על תכנית לרכישה חוזרת של מניות בשווי של 5 מיליארד דולר. המניה, שנכללת בדאו ג'ונס, ננעלה ביציבות בוול סטריט.
4. שלאמברגר (סימול: SLB) - חברת שירותי הנפט המחזיקה בשווי שוק של 106 מיליארד דולר פרסמה את דו"חותייה הכספיים לרבעון הראשון של השנה והציגה רווח של 0.25 דולר למניה, זאת בהתאם להערכת האנליסטים, אך פספסה בשורת ההכנסות כשהציגה הכנסות בגובה 6.89 מיליארד דולר לעומת הערכות האנליסטים להכנסות של 6.98 מיליארד דולר. המניה איבדה 2.2%  בוול סטריט.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה