הדו"ח של מורגן סטנלי ניפץ את התחזיות - המניה זינקה 2%

 | 
עונת הדו"חות
סקטור הפיננסים האמריקנים ממשיך להתאושש. בנק ההשקעות מורגן סטנלי פרסם היום (ד') את הדו"ח לרבעון הראשון והציג תוצאות טובות מהצפוי. בשורה התחתונה, הבנק הרוויח דולר למניה, לעומת צפי של 88 סנט. הכנסות הבנק היו גם כן גבוהות מהצפוי.
מנכ"ל סטנלי מורגן טען כי הרבעון האחרון, היה הרבעון הטוב ביותר של הבנק מזה שנים. בכך מצטרפת מורגן סטנלי לשורה של בנקים גדולים שהציגו תוצאות טובות מהצפוי לרבעון הראשון של השנה ובתוכם בנק אוף אמריקה, ג'י.פי. מורגן, סיטיגרופ ווולס פארגו. 
מניית הבנק (סימול: MS) זינקה ב-2% במסחר וגרמה לסנטימנט חיובי בסקטור. זאת לאחר שאתמול הסקטור הציג ירידות לנוכח הדו"ח הפושר מאוד של המתחרה של מורגן סטנלי, הרי הוא גולדמן זאקס. 
חזרה לדו"ח, תוצאותיו היו חיוביות בעיקר בשל כמעט הכפלה של ההכנסות שנובעות ממסחר באג"ח בתוך הבנק לעומת השנה שעברה. סך ההכנסות מסעיף זה הגיעו לכדי 1.7 מיליארד דולר, לעומת 870 מיליון בשנה שעברה וצפי מוקדם של 1.58 מיליארד דולר.
גם ההכנסות הכלליות מהשקעות עלו לכדי 1.55 מיליארד דולר ועקפו בקלות את התחזיות המוקדמות של 1.16 מיליארד. ההכנסות הכלליות של הבנק הגיעו לכדי 9.7 מיליארד דולר לעומת צפי של 9.26 מיליארד.
בהשוואה שנתית, רווחי מורגן סנטלי כמעט והוכפלו לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הכנסות הבנק עלו בשיעור קטן יותר, אך עדיין מרשים של כמעט 20%. 
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה