הישראלית שטסה 15% בוול סטריט לאחר הדו"חות

 |  (1)
קאמבק
פריון הדואלית (סימול: PERI) פרסמה היום את תוצאות הרבעון השלישי של השנה ורשמה זינוק של 41% בהכנסות וסיפקה צפי מעודד לרבעון הרביעי. המניה מזנקת  15% בוול סטריט.
בשורה העליונה ההכנסות זינקו ב-41% ל-74.4 מיליון דולר ברבעון השלישי, מתחת לתחזיות להכנסות של 75 מיליון דולר.
בשורה התחתונה, הרווח למניה הסתכם ב-0.1 דולרים - באמצע טווח התחזיות. הרווח הנקי (NON-GAAP) ירד ל-7.6 מיליון דולר לעומת רווח של 8.3 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. על בסיס GAAP פריון עברה לרווח של 4.9 מיליון דולר, בהשוואה להפסד נקי של 70.8 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2015. ההפסד ברבעון השלישי של 2015, נבע בעיקר מהפסד של 74.1 מיליון דולר מירידת ערך של נכסים בלתי מוחשיים ומוניטין.
פריון סיפקה תחזית לרבעון הרביעי של השנה להכנסות של 82-78 מיליון דולר, על רווח של 13.5-12.5 מיליון דולר.
מנכ"ל פריון, ג'וזף מנדלבאום: "לראשונה מזה שנתיים, פריון מציגה צמיחה מול רבעון קודם ושנה מול שנה ב- EBITDA, המשקפת את היציבות של העסקים ואת ההפחתה המתמשכת בהוצאות, שאפשרה לנו לייצר רווחיות עקבית. הדבר מתרגם לעוד רבעון מעולה בייצור מזומנים, תזרים המזומנים שלנו מפעילות נמשכת הסתכם ל-9.6 מיליון דולר ולתשעת החודשים הראשונים של השנה עומד בסך 21.7 מיליון דולר. הצלחנו להגדיל את הרווחים של החברה, למרות הכנסות נמוכות מהצפוי אשר הושפעו משתי סיבות: ביטולם בספטמבר של מודעות קמפיין הקשורות למירוץ לנשיאות בארה"ב בשווי של כ-3 מיליון דולר וצעדים פרואטקיביים שלנו ביחס למספר פבלישרים אשר צמצה את ההכנסות מתחום החיפוש בכ-2 מיליון דולר. אנו מצפים כי ההשפעה המתמשכת תימשך אל תוך הרבעון הרביעי, שיהיה הרבעון הטוב ביותר שלנו השנה ואנו מצפים להמשך הצמיחה מול רבעון קודם על בסיס שנתי בהכנסות וב-EBITDA. כמו כן, אנו צופים כי לראשונה מזה 6 שנים, ברבעון הרביעי, ההכנסות שאינן מעסקי החיפוש יהוו יותר מ-50 אחוז מסך ההכנסות של החברה".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מטומי
  מטומי 08/11/2016 22:26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מישהו יודע מתי מטומי מפרסמים דוחות? בהחלט שווים השקעה במחיר הנוכחי, עדיין מתומחרים מאוד זול ונמצאים במגמת עלייה משמעותית, צפי לפתיחה חזקה מחר אחרי הדוחות והצפי של פריון לתחום, בטח עם כל הכסף שנשפך עכשיו באינטרנט על פרסום קמפיינים של בחירות
  סגור