דו"חות פייסבוק: הרשת החברתית מנפצת את התחזיות עם גידול של 166% ברווח

הרשת החברתית ממשיכה לצמוח בקצב מהיר - כמות המשתמשים החודשיים עלתה לכדי 1.79 מיליארד
 | 
ניו יורק
דקות לאחר סיום המסחר הערב, פייסבוק פרסמה את הדו"ח שלה לרבעון השלישי של השנה. בשורה התחתונה הרשת החברתית הציגה רווח של 1.09 דולר למניה, לעומת צפי השוק שעמד על 97 סנט. מדובר על גידול של 166% ברווחים אל מול תוצאות החברה ברבעון המקביל אשתקד. 
גם ההכנסות היו גבוהות מהצפוי. הכנסות החברה הגיעו לכדי 7.01 מיליארד דולר לעומת צפי של 6.92 מיליארד דולר. ההכנסות צמחו בשיעור של 56% אל מול הרבעון המקביל אשתקד. ההכנסות מפרסום של פייסבוק ברבעון האחרון הסתכמו לכדי 6.82 מיליארד דולר, נתון שגם הוא גבוה מצפי השוק. זהו הרבעון הרביעי ברציפות בו פייסבוק מצליחה לחצות את תחזיות השוק בנוגע לרווחים והכנסות. 
מניית פייסבוק (סימול: FB) מציגה תנודתיות חדה עם סיום המסחר הערב. לאחר פרסום הדו"ח המנייה צללה בשיעור של 2.5%, אך רגעים ספורים לאחר מכן, המנייה כבר עבר לעליות קלות.
כמות המשתמשים החודשיים עלתה לכדי 1.79 מיליארד. כמות המשתמשים היומיים הפעילים עלתה לכדי 1.16 מיליארד. 
כמו כן לראשונה, פייסבוק מציגה מעל למיליארד משתמשים יומיים פעילים דרך הסמארטפון. ההכנסות מהסמארטפון הגיעו לכדי שיעור של 84% מההכנסות מפרסום, עלייה של 6% אל מול הרבעון המקביל בשנה שעברה. 
נציין כי הדו"ח שפורסם לא הכיל תחזיות להמשך השנה. כך שככל הנראה, האחרונות יסופקו בשיחת המשקיעים שתערך מאוחר יותר הלילה. לכן ניתן להניח שמניית החברה לא סיימה את התנודתיות שלה לשעות הקרובות. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה