המניה שזינקה היום 7.4% בעקבות העלייה החדה בהזמנות המסוקים מצבא ארה"ב

 | 
עונת הדו"חות
חברת לוקהיד מרטין, מי שמוגדרת כספקית הנשק הגדולה ביותר של צבא ארה"ב, פרסמה היום את הדו"ח שלה לרבעון השלישי. החברה עקפה בקלות את תחזיות השוק בעקבות עלייה בשיעור של 14% בהכנסות מזינוק במכירת מסוקי החברה. 
מניות לוקאהיד מרטין (סימול: LMT) טיפסה היום בשיעור של 7.4%. מכירות התעופה ברבעון השלישי של השנה עלו בשיעור של 55% והגיעו לכדי 3.35 מיליארד דולר (1.2 מיליארד מתוכם נוצר ממכירה של מסוקים צבאיים מסוג סיקורסקי ומסוקים מסחריים). 
בשורה התחתונה, רווח המניה יותר מהוכפל לעומת השנה שעברה ועמד על 2.4 מיליארד דולר או 7.93 דולר למניה (לעומת 2.77 דולר למניה ברבעון המקביל אשתקד). הכוכבית בדו"ח הרווח של לוקאהד מרטין נובע מתקבול חד פעמי של 1.8 מיליארד דולר, בעקבות העסקה הפטורה ממס של החברה. העסקה הייתה מיזוג מחלקת המודיעין של לוקהיד מרטין עם חברת Leidos Holdings מוקדם יותר השנה. בד בבד, הכנסות החברה מפעילות מתמשכת הסתכמו לכדי 3.27 דולר למניה, לעומת צפי השוק שעמד על 2.87 דולר למניה. 
עם פרסום דו"ח החברה, הנהלתה הודיעה כי היא מרימה את צפי ההכנסות והרווחים שלה להמשך השנה. החברה חוזה רווח של עד 12.1 דולר למניה ומכירות מותאמות עונתית בסך של עד 46.5 מיליארד דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה