מאריוט אינטרנשיונאל זינקה2.34% בוול סטריט - זו הסיבה

 | 
בתי מלון
מניית מאריוט אינטרנשיונאל זינקה 2.34% בוול סטריט, זאת לאחר שקיבלה אישור מרשות ההגבלים הסינית להשלמת עסקת הרכישה של סטארווד (סימול: HOT) בגובה 13.6 מיליארד דולר. האישור היה המכשול האחרון בדבר קיומה של העסקה הפוטנציאלית, כך דווח מחברת המלונאות מאריוט. החברות מצפות כי הרכישה תושלם בתוך שלושה ימים, כשבסיום העסקה, מניית סטארוורד תפסיק להיסחר.
סטארווד ומאריוט כבר קיבלו את האישורים הנדרשים מיותר מ-40 מדינות, ביניהם ארה"ב, הגוש האירופי, וקנדה, כך נמסר על פי סוכנות הידיעות רויטרס. ערך החברה הממוזגת צפוי לעמוד על כ-36 מיליארד דולר. מניית סטארווד מזנקת גם היא כ-2.42% בוול סטריט.
בנפרד לחדשות הנ"ל, TheStreet פרסם דירוג אובייקטיבי בהתאם לסיכון המתואם של המניה ועל סמך אופק השקעה של 12 חודשים. צוות התמחור של האתר ממליץ על קניית המניה כשהם מציינים כי לחברה מספר היבטים חיוביים, העולים על ההיבטים השליליים בחברה, וכי המניה צפויה לתת למשקיעים תשואה עודפת ביחס לשאר המניות מאותו הסקטור. היתרונות של החברה באות לידי ביטוי בצמיחת החברה, בהכנסות, ברווח למניה, וברווח הנקי של החברה. הצוות אומר כי יתרונות אלו מכפרות על העובדה שלחברה תזרים מזומנים תפעולי חלש.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה