בניגוד למגמה בשוק - בקרדיט סוויס אוהבים מאד את המניות הללו

 | 
ממתינים לעליות
וול סטריט חצויה. לאחר שאסטרטג המניות בגולדמן זאקס העניק תחזית פושרת מאוד להמשך השנה בשוק המניות בניו יורק, קרדיט סוויס הביעו היום דעה אופטימית יותר. לורי האסטרטגית הראשית של המניות האמריקניות בבנק טענה כי היא אופטימית מאוד בנוגע לביצועי המניות ה"מחזוריות" והזכירה בעיקר את מניות קמעונות והפיננסים בארה"ב.
כמו כן לדבריה מניות התחבורה ומניות נוספות של ציוד אלקטרוניקה נסחרות במחיר מאוד אטרקטיבי. לטענתו "מניות אלו תמיד הצטיינו בעולם שבו נרשם דשדוש בצמיחה". דבריה נאמרו במסגרת ראיון ב-CNBC.
נזכיר כי מוקדם יותר דיוויד קוסטין, אסטרטג המניות הראשי בענקית ההשקעות גולדמן זאקס, שיגר ביום ראשון השבוע עדכון ללקוחות בו הוא חוזר עם מחיר יעד של 2,100 נקודות ל-S&P500 עד סוף השנה. ונזכיר כי המדד סגר אתמול ברמה של 2,159 נקודות. קוסטין אמנם סבור שהמהלך הבא במדד יהיה מטה אך בהסתכלות של 12 חודשים קדימה מחיר היעד שלו עומד על 2,175 נקודות. כלומר צופה בעיקר לא מעט תנודתיות בשנה הקרובה.
חזרה לקרדיט סוויס, הבנק לאחרונה העלה את יעד המחיר לסקטור הקמעונות, הן בתחום המניות הרשתות הגדולות והן בתחום הרשתות הקטנות. עונת הדו"חות האחרונה לא הייתה קלה לרשתות אלו (אולי פרט לוול מארט), כאשר רשתות רבות הציגו ירידה מאכזבת ברווחים. לטענת קרדיט סוויס התוצאות עומדות להשתנות כבר בעונת הדו"חות השלישית המקרבת לוול סטריט. 
"במחצית הראשונה של השנה, המספרים החלו להיחלש. הסנטימנט מסביב לרווח היה די אומלל סביב הסקטור" אמרה. אם כי לדבריה חל שינוי בעניין בחודש האחרון. היא חוזה כי שוק הקמעונות ירד לכדי תחתית ועכשיו הוא החל להתאושש. 
בקרדיט סוויס טוענים גם כי הבנקים הינם זולים מאוד והם חווים כעת שיפור בכל הנוגע לתחזית רווחים עתידית. לטענת האנליסטית, מניות הבנקים זולים, גם במידה והבנק המרכזי לא יעלה ריבית בהמשך השנה. סקטור הבנקאים אמור ליהנות מעליית ריבית לאור היכולת שלו להגדיל רווחים באמצעות הלוואות יקרות יותר. 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה