המגזין בארונס על פייסבוק - יש עוד פוטנציאל אפסייד

 | 
זינוק של 20%
הרשת החברתית הגדולה בעולם ממשיכה להסעיר את דמיון האנליסטים. מניית פייסבוק אמנם קרובה מאוד שיא כל הזמנים, אך במגזין ההשקעות בארונ'ס טענו בסופ"ש כי למנייה יש פוטנציאל ענק לזנק בשיעור של 20% בשנה הקרובה. במגזין הצביעו על המשך העליה החדה בכמות הפרסום בפלטפורמות השונות אותן מכילה הרשת (אינסטגרם, צ'אט, אפליקציה).
מניית פייסבוק - FACEBOOK -2.4% FACEBOOK 180.87 -2.4% FACEBOOK סגירה:0 פתיחה:182.42 גבוה:183.9 נמוך:179.67 מחזור:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:
מניית פייסבוק נסחרת בשווי של כ-124 דולר, לאחר שבחודש שעבר המנייה נסחרה במעל ל-125 דולר. נזכיר כי רשת החברתית פרסמה את הדו"ח הפיננסי שלה לרבעון השני והציגה הכנסות ורווחים הגבוהים באופן משמעותי מהצפי בשוק. רווחי החברה הגיעו לכדי 97 סנט למניה והכנסות החברה הגיעו לכדי 6.44 מיליארד דולר. צפי המשקיעים היה צנוע יותר ועמד על רווח של 82 סנט למניה והכנסות בסך של 6.02 מיליארד דולר. בתוך כך המנייה זינקה לשיא כל הזמנים.
אם כי שעות ספורות לאחר מכן, סמנכ"ל ההשקעות של החברה טען כי יכול פרסום המודעות ברשת הגיעה לידי מיצוי והמניה תיקנה מטה. לכן, ניתן לומר כי בבארונ'ס מתייחסים כאזהרה כללית של החברה ומכוונים לכך שניתן להגדיל את הפרסום בנגזרות העסקיות השונות של פייסבוק, כמו המסנג'ר והאינסטגרם. 
בכתבה בבארונ'ס דיווחו כי קיים נתון עיקרי שאמור להדאיג את הנהלת הרשת החברתית. פייסבוק מאבדת את המשיכה שלה בקרב הדור הצעיר הנוכחי (מתחת ל-25). חתך הגילאים הזה מעביר שעות מספר נמוכות באופן משמעותי ברשת לעומת שאר הגילאים. 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה