בצל הסערה: טארגט פרסמה את הדו"חות - המנייה צוללת כמעט 8% בטרום

 | 
החרם עובד?
חברת הענק לקמעונות טארגט פרסמה אמש את דו"חותיה לרבעון האחרון. החברה הציגה תוצאות מעורבות כאשר הרווחים היו גבוהים מצפי השוק, אך ההכנסות היו נמוכות ממנו. בעקבות פרסום הדו"ח, מניית החברה (סימול: TGT) יורדת בשיעור של 7.6% לפני פתיחת המסחר. 
הנה המספרים: הרווח של טארגט ברבעון האחרון (שהסתיים בחודש אפריל) עמד על 1.29 דולר למניה. הכנסות החברה הסתכמו ב-16.2 מיליארד דולר אל מול הכנסות בסך של 17.12 מיליארד דולר בשנה שעברה. צפי המשקיעים עמד עד רווחים של 1.19 דולר למניה והכנסות בסך של 16.31 מיליארד דולר. 
בשבועות האחרונים רשת הריטייל טארגט נמצאת בעינה של סערה ציבורית לאחר שבתחילת השנה ביטלה את ההפרדה המגדרית בחלק מסניפיה. הפעולה זכתה לביקורות קשות, בעיקר מצד אירגונים שמרניים בארה"ב.
הפליא לעשות ארגון ה-AFA (ארגון המשפחות האמריקני) אשר פרסם עצומה ובה לטענתו כלולות יותר ממיליון חתימות. העצומה ביקשה מההנהלה לשנות את מדינות השירותים ותאי המדידה וכל עוד זו תבחר שלא לעשות כך, התומכים לא יפקדו את הרשת. נציין כי על פי הדוחות של טארגט המכירות בסניפים שפתוחים מעל לשנה עלו בשיעור של 1.2% ברבעון האחרון, כך שלא נראה שהחרם משפיע באופן מעשי עד כה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה