3 ענקיות תפרסמנה דו"חות היום בוול-סטריט; למה לצפות?

 | 
עונת הדו"חות
עונת הדו"חות בוול-סטריט ממשיכה, והיום (ג') בין היתר ניתן למצוא את 3 הענקיות הללו בין המדווחות. למה יש לצפות?
עוד בטרם פתיחת המסחר היום, תפרסם חברת הביטוח הגדולה בארה"ב, UnitedHealth (סימון: UNH) את דו"חותיה הכספיםים. האנליסטים צופים גידול של 18% ברווחי החברה, וכן גידול משמעותי של 23% בהכנסות, לכדי 43.96 מיליארד דולר.  
פרט לציפיות אלו, המשקיעים יחפשו את השפעת רפורמת 'אובמה-קייר' על חברת הביטוח, ועל התחרות שלה עם מקבילותיה.
בתחילת חודש אפריל שברה החברה את שיא כל הזמנים שלה, ומאז נחלשה מעט. עם זאת - לקראת פרסום דו"חותיה, המניה עלתה אמש במסחר המאוחר, ולפיו היא צפויה לשבור שוב את השיא האחרון - שעמד על 129.92 דולר למניה.
חברה נוספת שתפרסם את דו"חותיה היא  חברת יאהו (סימון: YHOO) והאנליסטים מצפים לירידה של 12% בהכנסות החברה, ל-1.08 מיליארד דולר.  לגבי הרווח למניה, הצפי הוא ל-7 סנט למניה בלבד, נמוך בהרבה מהרווח למניה ברבעון המקביל אתשקד, שעמד על 15 סנט למניה.
מניית יאהו אמנם רשמה התאוששות מרשימה (יחד עם שוקי ההון בעולם) מאז ה-11 בפברואר, וזינקה בכ-36%. עם זאת, בהסתכלות שנתית, המניה איבדה מעל ל-18% מערכה בשנה האחרונה. מניותיה נסחרות תמורת 36.52 דולר למניה.
גם ענקית השבבים אינטל (סימון: INTC) תדווח היום, עם סגירת המסחר בניו-יורק, ושם כבר מצפים לגידול ברווחים: האנליסטים צופים גידול ברווח למניה (EPS) בשיעור של 15% אל 47 סנט, כמו גם גידול של 8% בהנכסות - ל-13.83 מיליארד דולר. 
מעבר למספרים, המשקיעים יבחנו את הנתונים הקשורים לשבבים של חברת אינטל, והאם נרשמת חולשה בגזרה זו. כמו כן, נתון מכירות ה-PC של החברה יהיה משמעותי. מניות אינטל נסחרות תמורת 31.65 דולר, לא רחוק משיא כל הזמנים שלה שעמד על 37.25 דולר למניה, שיא שנרשם בחודש נובמבר 2014.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה