מכירות שיא לאראר-מדיה: ההכנסות קפצו ב-8.2% ל-33 מיליון דולר

אראר מדיה עוסקת באספקת שירותי הכנה, ניהול והפצת תוכן דיגיטלי עבור תעשיית שידורי הטלוויזיה והרדיו באינטרנט. הרווח המתואם ברבעון השלישי - 1.3 מיליון דולר
 | 
סופרים את הכסף, צילום: Getty images Israel
חברת אראר-מדיה (סימול: RRST) מפרסמת היום תוצאות כספיות חזקות לרבעון השלישי של השנה ומאשררת את התחזיות השנתיות. אראר-מדיה (לשעבר RRsat) עוסקת באספקת שירותי הכנה, ניהול והפצת תוכן דיגיטלי עבור תעשיית שידורי הטלוויזיה והרדיו באינטרנט.

ברבעון השני של השנה רשמה החברה הכנסות שיא של 33.1 מיליון דולר - זינוק של 8% לעומת הרבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-1.3 מיליון דולר - שהם 7 סנט למניה. מדובר בנתון אשר נמוך מעט ביחס לקונצנזוס (7 סנט למניה) אך צריך להזכיר כי מדובר במדגם מצומצם של שני אנליסטים בלבד.

"אראר-מדיה ממשיכה להציג צמיחה כפולה כמעט מקצב הצמיחה של התעשייה, שהובילה לצמיחה של 10.2% ב-9 החודשים הראשונים של 2014, ומחזקת את אסטרטגיית הצמיחה שלנו ואת ביטחוננו כי ברשותנו הפתרונות המתאימים ביותר לצרכי השוק", אמר אבי כהן, מנכ"ל אראר-מדיה.

בהתאם למדיניות הדיבידנד החדשה של החברה, החברה הודיע באוקטובר השנה על חלוקת בסך 7 סנט למניה, ובסך הכול כ -1.1 מיליון דולר, המייצגים של 3.8%. הדיבידנד ישולם ב – 3 בדצמבר כאשר יום הזכאות לדיבידנד הוא ה-17 בנובמבר. כמו כן, דירקטוריון החברה אישר תוכנית לרכישת עצמית של מניות בהיקף של 5 מיליון דולר.

במבט קדימה, ציינה ההנהלה כי היא צופה המשך שיפור גם ברבעון הרביעי, וכי שיעורי הרווחיות ישובו לרמותיהן הקודמות עד סוף הרבעון הרביעי. החברה מאשררת את תחזיותיה לשנת 2014, ומצפה להכנסות בטווח של בין 129 מיליון דולר ל- 134 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה