גרינקורן: "סקטור המדיה החברתית הוא הסקטור החם בוול סטריט"

מומחה המדיה חברתית ומנכ"ל מוריס גרופ: לינדקאין, פייסבוק וזינגה הן המניות המומלצות ביותר בסקטור המדיה החברתית
 | 
פסל השור של וול סטריט, צילום: Getty images Israel
סקטור המניות של חברות המדיה החברתית עקף בעונת הדו"חות האחרונה את שאר הסקטורים בוול סטריט. חלק ממניות הסקטור הציגו עליות שערים מרשימות במיוחד לאור התוצאות הטובות שהציגו בדו"חות הרבעוניים שלהן. מניות פייסבוק (סימול: FB) ולינקדאין (LNKD) זינקו מאז סוף חודש יוני ב-27% ו-24% בהתאמה כשיש להן עוד פוטנציאל עליות מרשים בעתיד הקרוב כך אמר ג'וזף גרינקורן, מומחה מדיה חברתית ומנכ"ל מוריס גרופ.

לדבריו, הסקטור החזק ביותר בוול סטריט הוא חברות המדיה החברתית, שם המשחק הוא צמיחה והחברות האלה מציגות צמיחה מתמשכת בכל הפרמטרים. תחום המדיה החברתית לא מפסיק לצמוח ולכן נראה את המניות האלה בעלייה ברבעונים הקרובים כל עוד הם יציגו גידול במספר המשתמשים והמשך צמיחה בהכנסות.

גרינקורן מעניק למניית לינקדאין המלצת "תשואת יתר" עם מחיר יעד של 240 דולר אליו תגיע לדעתו עד סוף שנת 2014. לגבי הדו"ח האחרון של לינקדאין אמר גרינקורן כי זינוק של 47% בהכנסות ל-534 מיליון דולר וקפיצה של 32% במספר המשתמשים ל-313 מיליון הם מספרים מאוד מרשימים כשלינקדאין צפויה להמשיך ולשפר את התוצאות שלה בעתיד בהתאם להתרחבות פעילות החברה בסין.

לפייסבוק גרינקורן מעניק המלצת "תשואת יתר" עם מחיר יעד של 100 דולר למניה. גרינקורן ציין כי בשנה וחצי האחרונות הניבה פייסבוק תשואה של 300% למשקיעים בה. לדעתו בתחילת שנת 2015 נראה את מניית פייסבוק ברמת מחיר היעד המרוחק כיום כ-36% ממחיר השוק. האפסייד לדעת גרינקורן מגיע מהעובדה שפייסבוק מפתיעה כבר 5 רבעונים ברציפות ועוקפת במובהק את צפיות האנליסטים כולל עם חדירה מהירה ומוצלחת לתחום המובייל שהוא התחום שצומח בקצב המהיר ביותר בכל החברות הקשורות בתחום המדיה החברתית.

מנייה נוספת שגרינקורן ממליץ למשקיעים לעקוב אחריה שהיא מעט יותר ספקולטיבית, היא מניית ענקית המשחקים זינגה (סימול: ZNGA). גרינקורן מעניק למנייה המלצת "תשואת יתר" עם מחיר יעד של 6 דולר למניה,מחיר הגבוה בכ-110% לעומת מחיר השוק הנוכחי של המניה זאת בעקבות השינויים המהותיים שעוברים על הנהלת החברה, קצב הצמיחה שלה והפוטנציאל לעלייה ברווח.

לגבי טוויטר (סימול: TWTR), גרינקורן ממליץ עכשיו "החזק", לדבריו צפוי להיות תיקון במניה אל עבר רמה של כ-37 דולר למניה אז היא תחזור להיות אטרקטיבית כהחזקה לטווח ארוך. גרינקורן מעריך כי מניית טוויטר תעלה ב-2015 למחיר יעד של כ-65 דולר למניה בהנחה שהחברה תמשיך להפתיע לטובה את השוק והאנליסטים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה