נובה מצאה שימוש לקופת המזומנים: תבצע בייבק ב-12 מיליון דולר

חברת ההייטק מוצאת שימוש לקופת המזומנים שלה שכוללת כ-100 מיליון דולר. המנכ"ל: "תוכנית מהווה חלק מתוכניתנו האסטרטגית לחיזוק מעמדנו בשוק"
 | 
איתן אופנהיימר, צילום: יח"צ נובה
חברת נובה +1.82% נובה 8,859 +1.82% נובה בסיס:8,701 פתיחה:8,600 גבוה:8,859 נמוך:8,585 תמורה:5,676,698 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מאותתת לשוק כי מחיר המניה זול. היום דיווחה החברה כי הדירקטוריון אישר תוכנית לרכישה עצמית של מניות בהיקף כספי של 12 מיליון דולר. התוכנית תיכנס לתוקף לאחר סיום תקופת החסימה הרבעונית הנוכחית.

בנובה מציינים כי הרכישה תמומן מקופת המזומנים הקיימת של חברה - אשר הכילה 100 מיליון דולר בסוף השנה. הרכישה תתבצע במסחר השוטף בבורסה במחירי השוק. תזמון הרכישות והיקפן הכספי יהיה כפוף למחיר ולתנאי השוק. כמו כן, החברה עשויה לבצע את הרכישות או להפסיקן בכל עת.

איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל נובה: "בעקבות שנה רווחית ומוצלחת, בה המשכנו להגדיל את קופת המזומנים של החברה, החלטנו לבצע תוכנית רכישה חוזרת של מניות. אנו ממשיכים להציג ביצועים טובים יותר מכלל התעשייה ותוכנית זו מהווה חלק מתוכניתנו האסטרטגית לחיזוק מעמדנו בשוק".

לדבריו, "במהלך ביצוע תוכנית הרכישה החוזרת, תשאר ברשותנו כמות מזומנים מספקת לצורך המשך השקעה בחדשנות וגיוון היצע המוצרים של החברה, וכן לצורך ניצול הזדמנויות למיזוגים ורכישות, כל זאת תוך המשך צמיחה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה