ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

סקר מנהלי הקרנות של מריל לינץ': 72% חושבים שהשוק האמריקני יקר

שיעור המשקיעים המאמינים כי הכלכלה הגלובלית תתחזק ב-2014 עלה ל-75% לעומת 71% בדצמבר. 48% צופים שיפור ברווחיות החברות לעומת 41% בדצמבר 2013
וול סטריט עליות, צילום: Getty images Israel
סקר מנהלי הקרנות של מריל לינץ' לחודש ינואר 2014 מצא כי למשקיעים אופטימיות רבה יותר באשר לצמיחה הגלובלית ובמיוחד בארה"ב ובאירופה במהלך 2014. שיעור המשקיעים המאמינים כי הכלכלה הגלובלית תתחזק ב-2014 עלה ל-75% לעומת 71% בדצמבר, ובכך הם ממשיכים את מגמת העלייה באופטימיות שהחלה בשלהי 2012.

אופטימיות זו משתקפת גם בעלייה בצפי לגידול ברווחי החברות, כאשר 48% צופים שיפור ברווחיות לעומת 41% בדצמבר 2013. 29% מהמשקיעים בחרו בארה"ב וביפן כאזורים בהם ירשם שיפור ברווחיות. הצפי לשיפור באירופה גדל ל-8% בינואר 2014, לעומת 4% שצפו התדרדרות ברווחי החברות בדצמבר 2013.

סקר מנהלי הקרנות של מריל לינץ' לחודש ינואר 2014 קובע כי ביחד עם הגידול באמון המשקיעים בצמיחה, מתחזקת גם העדפתם של מנהלי הקרנות להשקעה בשוקי המניות הגלובליים. 55% מחזיקים מניות במשקל יתר וממשיכים את המגמה שהחלה במחצית 2012 כאשר 4% החזיקו מניות במשקל חסר.

האמון בשוקי המניות נשמר על אף ש-7% מהנשאלים מאמינים כי שוקי המניות מתומחרים ביתר, השיעור הגבוה ביותר מאז שנת 2000. תמחור היתר מונע בעיקר משוק המניות האמריקני כאשר 72% מהמשיבים סבורים כי הוא מתומחר ביתר.

הצפי לצמיחה גלובלית הגביר גם את התיאבון לסיכון. 4% מהמשקיעים אומרים כי הם לוקחים סיכון גדול מהרגיל בניהול תיקי ההשקעות שלהם – כמעט שיעור שיא. הגידול בתאבון לסיכון משתקף בהקצאת המשאבים בתיקי המניות כאשר 42% ממנהלי התיקים מחזיקים מניות טכנולוגיה במשקל יתר אבל 32% מחזיקים את סקטור מוצרי הצריכה במשקל חסר, השיעור הנמוך ביותר מזה עשור.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה